reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Dziewczyny, jak to jest z progesteronem? Miałam w tym miesiącu inseminacje. Była stymulacja lekami. W piątek 28 stycznia miałam inseminacje, w sobotę 5 lutego byłam zrobić progesteron. Czemu taki niski? Były dwa pęcherzyki.. Co może mieć wpływ na to? 🤦‍♀️ brak siły na to wszystko 🤦‍♀️ progesteron- 14,31
A bierzesz luteinę?
 
reklama
Jakie warunki trzeba spełnić by mieć inseminację na NFZ?
My z mężem korzystalismy z takiego programu leczenia niepłodności w Krakowie na Kopernika najpierw robilismy wszystkie badania żeby znaleźć przyczyne niepłodności, jak już wiedzielismy co i jak musialam pójść do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie (dla siebie i meza) do poradni ginekologiczno położniczej ze wzgledu na niepłodność. Z tym skierowaniem udalam sie do poradni i jak już bylam w poradni to rozpoczęłam procedure przygotowująca do inseminacji czyli znow badania i monitoringi😊
 
Odebrałam dzisiaj badania AMH. Wynik 19.5 pmol/l.
Rok temu miałam 39.40 pmol/l
Wizyta dopiero w poniedziałek... Nie wiem jak to interpretować. Jest dobrze czy źle?
Pomóżcie...
 

Załączniki

  • Screenshot_20220210-111215_Chrome.jpg
    Screenshot_20220210-111215_Chrome.jpg
    138,4 KB · Wyświetleń: 60
Witam serdecznie, melduje się po kilku miesiącach nieobecności. Jestem ponad dwa tygodnie po 4 i nie planowanej inseminacji. W planach mieliśmy 3, na spontanie zrobiliśmy 4. I cóż, 13dpi beta 59,74, 15dpi 237,37. Niestety w klinice w której mieliśmy inseminacje wizyta potwierdzająca 5 tygodni po zabiegu :-( do tego czasu zniosę jajko, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo w moim przypadku (macica podwójna) różnie może być. Tym, którym się udało gratuluję, tym które wciąż się starają życzę powodzenia i cierpliwości 😊
 
Witam serdecznie, melduje się po kilku miesiącach nieobecności. Jestem ponad dwa tygodnie po 4 i nie planowanej inseminacji. W planach mieliśmy 3, na spontanie zrobiliśmy 4. I cóż, 13dpi beta 59,74, 15dpi 237,37. Niestety w klinice w której mieliśmy inseminacje wizyta potwierdzająca 5 tygodni po zabiegu :-( do tego czasu zniosę jajko, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo w moim przypadku (macica podwójna) różnie może być. Tym, którym się udało gratuluję, tym które wciąż się starają życzę powodzenia i cierpliwości 😊
Gratulacje! Trzymamy kciuki! Na pewno wszystko będzie dobrze😊
 
Cześć Dziewczyny dawni mnie tu nie było, ale jak ro zawsze wszystko pod górkę.. 30 xzerwca mialam 1 ins.. niestety nie udana pozniej diwiedzialam się że mam polipa który został usunięty 13 grudnia , jak mój lekarz doradził zeby nienrobic odeazu po zabiegu insyninacji więc odczekałam teraz w piatek 4 lutego dostala. Okresu poszlam na USG a Pani Dr mowi mi ze ja za 2 dni bede miala owulacja, pomóżcie mi maila któraś z was tak?
 
Czesc Dziewczyny,
Ja chciala tylko powiedziec, ze jestem po pierwszej inseminacj i wczoraj zrobilam test. Wyszedl pozytywnie. Warto😊
Mam juz 3 letnia corke, ale przez 2 lata nie udalo mi sie z niewiadomych przyczyn zajsc w druga ciaze. 7go Usg.
Powodzenia dla wszystkich. To oczekiwanie kazdego miesiace bardzo mnie zarlo od srodka. Zaluje ze wczesniej sie na to nie zdecydowalam.
 
Czesc Dziewczyny,
Ja chciala tylko powiedziec, ze jestem po pierwszej inseminacj i wczoraj zrobilam test. Wyszedl pozytywnie. Warto😊
Mam juz 3 letnia corke, ale przez 2 lata nie udalo mi sie z niewiadomych przyczyn zajsc w druga ciaze. 7go Usg.
Powodzenia dla wszystkich. To oczekiwanie kazdego miesiace bardzo mnie zarlo od srodka. Zaluje ze wczesniej sie na to nie zdecydowalam.
To super 🙂 takich pozytywnych wiadomości aby było więcej 🙂😊 Życzę dużo zdrówka.
 
reklama
Czesc Dziewczyny,
Ja chciala tylko powiedziec, ze jestem po pierwszej inseminacj i wczoraj zrobilam test. Wyszedl pozytywnie. Warto😊
Mam juz 3 letnia corke, ale przez 2 lata nie udalo mi sie z niewiadomych przyczyn zajsc w druga ciaze. 7go Usg.
Powodzenia dla wszystkich. To oczekiwanie kazdego miesiace bardzo mnie zarlo od srodka. Zaluje ze wczesniej sie na to nie zdecydowalam.
Gratulacje! 😊 Super ze sie udalo😍 trzymamy kciuki za maluszka😊 oby i nam wszystkim sie udalo😊
 
Do góry