reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Rozumiem Ciebie, ja też codziennie zadręczam się myślami, czy się udało. Ja to niestety na wynik muszę jeszcze poczekać, dopiero jutro mija tydzień od mojej inseminacji. Nie martw się, ze nie masz żadnych objawów, chyba często jest tak, ze nic nie czuć. Dopiero wynik bety da Ci odpowiedź czy się udało. Trzymam kciuki, żeby się udało:)
Ja również wysyłam dużo pozytywnej energii💞 to już moja druga inseminacja! Jestem jakoś dziwnie spokojna, chociaż ciekawość zżera od srodka
 
reklama
Hmmm... U mnie jutro mija 11 dni, chyba też pójdę na betę... bo już nie wytrzymuje psychicznie 😉daj znać jak u Ciebie? Jak się czujecie po inseminacji? Macie jakieś dolegliwości? U mnie zero... 😪
Ja nie mam żadnych dolegliwości oprócz kłucia jajników ale to zazwyczaj czuje po owulacji... obawiam się, że nic z tego nie będzie...
 
A czy 11 dni po inseminacji nie będzie za wcześnie? Ja dostałam zalecenie zrobić minimum 14 dni po...
Po 1 IUI też robiłam bete po 11 dniach i wynik był miarodajny. Każdy lekarz ma inną wizję. Też wydawało mi się, że są jednoznaczne procedury... ale tak sobie myślę, że jakby miało coś być to beta po 11 dniach raczej powinna już wynosić min.5
 
reklama
Do góry