reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Wiem jakie to trudne, ale postaraj się być spokojna. Mi lekarka zawsze mówiła, ze plamienia bez wyraźnego bolu zazwyczaj nie oznaczają nic strasznego. Być może to tez implantacją, a jeżeli są brązowawe to tez może to byc coś starego. Bierzesz dupka? Postaraj się wytrzymać do jutrzejszej bety i zobaczysz co się dzieje. Głowa do góry! Bądź dobrej myśli ❤️
Tak biorę dupka i jak zobaczyłam plamienie to sie sama zabawiłam w lekarza i wzięłam dupka od razu po 16, a później o 22 i plamienia póki co nie ma :) przeczytałam że większa ilość progesteronu nie zaszkodzi a może pomóc. Do lekarza jestem umówiona na 20.10 mogłabym przyspieszyć wizytę ale ja juz raz przez to przechodziłam jest za szybko bo na monitorze lekarz nic nie zobaczy . Na bete pójdę jutro badz w poniedziałek (byłam we wtorek i wczoraj rana) więc będę miała porównanie :) jestem dobrej myśli będzie dobrze, musi być :) ✊✊
 
reklama
No właśnie ja odpuściłam nie nakręcała się na spokojnie podeszłam do iui na luzie. To czas mi pokazał że nie warto się nakręcać. Było ciężko nie myśleć ale da się radę. Ja już dziś dostałam @ sama przyszła nieproszona wredna 🤣🤣🙈🙈 ten miesiąc odpuszczam bo od jutra bym musiala być stymulacja a moja klinika tu w Niemczech to masakra. Rozmowa przez telefon jakby tam niekompetentni ludzie pracowali. Jutro kolejny telefon mam nadzieje ze ktoś normalny odbierze i znajdzie mnie w systemie.
Mi przyszla dzisiaj wczoraj wypiłam wino żeby przyszła bo się martwiłam ze te dni przypadną mi na weekend z obliczeń wychodzi mi ze 21-22.10 druga iui
 
reklama
Do góry