reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja bety

Chodzi mi o to czy jeśli już doszło do implantacji to jest możliwość, że beta wyjdzie poniżej 5, jakbym na przykład zrobiła test jutro (czyli zaledwie dzień po planowanym terminie miesiączki). Rozumiem, że beta przyrasta, zastanawiam się po prostu czy już jutro wykazałaby jednoznacznie ciążę. Dla wyjaśnienia - nie staram się o dziecko, jestem przerażona.
99% testów, o czułości 10mIU juz wyjdzie dodatnia w razie ewentualnej ciąży. Bo z reguły w dniu spodziewznej miesiączki (okolo 14dni po owu) juz testy na mocz wychodza. Beta w tym terminie bedzie najlepsza, jesli obawiasz sie, ze z moczu wyjdzie nie, a jednak bedziesz.
Wartosc z krwi jest ustalona nie bez kozery. Nie wyjdzie Ci beta 4.5 niebedac w ciąży (chyba, ze bedzie to pozamaciczna lub nie daj Bog, nowotwor). Zrob betę jutro i bedziesz spokojna.
 
reklama
Jesli nie znasz 100% swojego cyklu, i za kazdym razem moze byc inna długość, to nie wiesz kiedy moglas miec owulacje. DC 21 seks. Dzisiaj masz 28DC. Brakuje mi inf o sposobie zabezpieczenia, jesli byl. Czy final byl "w" czy poza. Masz dostac okres jutro. Jesli nie dostaniesz, zrob test i bete. Bedziesz pewna
 
Chodzi mi o to czy jeśli już doszło do implantacji to jest możliwość, że beta wyjdzie poniżej 5, jakbym na przykład zrobiła test jutro (czyli zaledwie dzień po planowanym terminie miesiączki). Rozumiem, że beta przyrasta, zastanawiam się po prostu czy już jutro wykazałaby jednoznacznie ciążę. Dla wyjaśnienia - nie staram się o dziecko, jestem przerażona.
nie, jesli doszlo do implantacji, to rozpoczyna sie produkcja hcg, ktora rośnie szybko poczatkowo
 
Jesli nie znasz 100% swojego cyklu, i za kazdym razem moze byc inna długość, to nie wiesz kiedy moglas miec owulacje. DC 21 seks. Dzisiaj masz 28DC. Brakuje mi inf o sposobie zabezpieczenia, jesli byl. Czy final byl "w" czy poza. Masz dostac okres jutro. Jesli nie dostaniesz, zrob test i bete. Bedziesz pewna
Zabezpieczenie było - prezerwatywa. Z naszej najlepszej wiedzy wynika, że wszystko robiliśmy dobrze + finał poza, więc ewentualna ciąża wydaje się nierealna. Trochę nie wierzę w te objawy, które widzę. Ostatnie cykle były bardzo regularne, 27 dni z zegarkiem w ręku, łącznie z godziną rozpoczęcia. Miałam dostać okres dzisiaj, a zamiast tego od wczoraj mam krwisty śluz, który nawet nie wypływa na podpaskę, widać go tylko na papierze toaletowym. Co prawda w tym miesiącu byłam za granicą i wygląda na to, że takie sytuacje wpływają na przesunięcia cyklu.
 
Zabezpieczenie było - prezerwatywa. Z naszej najlepszej wiedzy wynika, że wszystko robiliśmy dobrze + finał poza, więc ewentualna ciąża wydaje się nierealna. Trochę nie wierzę w te objawy, które widzę. Ostatnie cykle były bardzo regularne, 27 dni z zegarkiem w ręku, łącznie z godziną rozpoczęcia. Miałam dostać okres dzisiaj, a zamiast tego od wczoraj mam krwisty śluz, który nawet nie wypływa na podpaskę, widać go tylko na papierze toaletowym. Co prawda w tym miesiącu byłam za granicą i wygląda na to, że takie sytuacje wpływają na przesunięcia cyklu.
bylo pelne zabezpiecznie, finał poza. Stres, podroze moga wplynac na dlugosc cyklu. Mozliwe ze sie rozkreca i jutro zostaniesz, brzydko mówiąc, zalana.
Wg mnie- ciąży brak.
 
Zabezpieczenie było - prezerwatywa. Z naszej najlepszej wiedzy wynika, że wszystko robiliśmy dobrze + finał poza, więc ewentualna ciąża wydaje się nierealna. Trochę nie wierzę w te objawy, które widzę. Ostatnie cykle były bardzo regularne, 27 dni z zegarkiem w ręku, łącznie z godziną rozpoczęcia. Miałam dostać okres dzisiaj, a zamiast tego od wczoraj mam krwisty śluz, który nawet nie wypływa na podpaskę, widać go tylko na papierze toaletowym. Co prawda w tym miesiącu byłam za granicą i wygląda na to, że takie sytuacje wpływają na przesunięcia cyklu.
ile masz lat? (Sorki za pytanie)
 
reklama
Niestety okresu dalej brak :( beta wyszła <0,1 ale zakładam, że jest jeszcze za wcześnie. Chłopak uspokaja i proponuje, żeby zrobić znowu test z krwi za ponad tydzień, 10 dni po terminie miesiączki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry