reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Interpretacja testu

reklama

AngelOfHope

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Teraz już się całkiem pogubiłam i nie wiem co myśleć. Wczorajszy test, który tu wrzuciłam nadal wygląda na pozytywny, kreska jest blada ale widać ją gołym okiem. Test sikany z dzisiejszego poranka negatywny. Ok.2h temu zrobiłam domowy test z krwi i rownież wyglądał na negatywny, tyle, że jak spojrzałam na niego po ok 40min kiedy chciałam go wyrzucić zobaczyłam 2 kreskę.. 😳

Załączniki

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Teraz już się całkiem pogubiłam i nie wiem co myśleć. Wczorajszy test, który tu wrzuciłam nadal wygląda na pozytywny, kreska jest blada ale widać ją gołym okiem. Test sikany z dzisiejszego poranka negatywny. Ok.2h temu zrobiłam domowy test z krwi i rownież wyglądał na negatywny, tyle, że jak spojrzałam na niego po ok 40min kiedy chciałam go wyrzucić zobaczyłam 2 kreskę..
Ten test nadaje się do kosza. Testów nie odczytuje się po 40 minutach bo mogą zachodzić różne reakcje i może się pojawiać druga kreska z resztą ten test trochę tak jak by zalany

AngelOfHope

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ten test nadaje się do kosza. Testów nie odczytuje się po 40 minutach bo mogą zachodzić różne reakcje i może się pojawiać druga kreska z resztą ten test trochę tak jak by zalany
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że testów nie odczytuje się po czasie podanym na ulotce. Pewne nie przywiązałabym do tego większej uwagi gdyby nie pierwszy test, który wygląda na pozytywny.. Ten zrobiłam aby ostatecznie rozwiać swoje wątpliwości, niestety nadal nie wiem jak to interpretować.. A test zwyczajnie podbarwił się krwią. Na zdjęciu to zabarwienie po lewej stronie wygląda na spore i różowe ale w rzeczywistości jest mniejsze i koloru rozcienczonej krwi, która zresztą jest w okienku testu.

Ostatnia edycja:

młoda1994

Rozwiązania
1
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że testów nie odczytuje się po czasie podanym na ulotce. Pewne nie przywiązałabym do tego większej uwagi gdyby nie pierwszy test, który wygląda na pozytywny.. Ten zrobiłam aby ostatecznie rozwiać swoje wątpliwości, niestety nadal nie wiem jak to interpretować.. A test zwyczajnie podbarwił się krwią. Na zdjęciu to zabarwienie po lewej stronie wygląda na spore i różowe ale w rzeczywistości jest mniejsze i koloru rozcienczonej krwi, która zresztą jest w okienku testu.
Masz tyle wątpliwości i nie lepiej zrobić betę? Ona da pewność 100% czarno na białym będziesz miała czy nie. Ja bym się tak nie katowała testami gdybym miała możliwość zrobienia testu z krwi.

AngelOfHope

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Pewnie gdyby nie grasująca 👸zrobiłabym test już dzisiaj ale właśnie z tego względu odpuściłam i kupiłam taki domowy z krwi.. No nic..Może jutro jednak pójdę na tą betę (o ile nie będzie z tym problemów). A to, że mam wątpliwości jest naturalne ponieważ testy w tym przypadku nie są jednoznaczne..

młoda1994

Rozwiązania
1
Pewnie gdyby nie grasująca zrobiłabym test już dzisiaj ale właśnie z tego względu odpuściłam i kupiłam taki domowy z krwi.. No nic..Może jutro jednak pójdę na tą betę (o ile nie będzie z tym problemów). A to, że mam wątpliwości jest naturalne ponieważ testy nie są jednoznaczne..
To prawda masz mieć prawo do wątpliwości przez te testy ale jeśli masz u siebie labo które jest otwarte to zrób koszt 30 zł ale skończą się domysły czy jesteś w ciąży czy nie.

Koniecznie daj znać jak będziesz miała wynik. Trzymam mocno aby badanie wyszło pozytywnie.

AngelOfHope

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
To prawda masz mieć prawo do wątpliwości przez te testy ale jeśli masz u siebie labo które jest otwarte to zrób koszt 30 zł ale skończą się domysły czy jesteś w ciąży czy nie.

Koniecznie daj znać jak będziesz miała wynik. Trzymam mocno aby badanie wyszło pozytywnie.
Tak zrobię, bardzo dziękuję 😘

reklama

AngelOfHope

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hey dziewczyny. Okresu brak, kolejny test wyszedł pozytywny więc poszlam na betę. Przed chwilką odebrałam wynik i niestety 2,3. Wygląda na to, że trafiłam na jakieś felerne testy lub ciąża biochemiczna.. 😕 Obawiam sie, ze z taka beta nie ma juz na co liczyc..

Ostatnia edycja:
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Nowy_Rozdział Interpretacja testu Potrzebuję porady 5
M Interpretacja testu ciążowego Potrzebuję porady 5
A Wynik HOS testu poniżej normy - interpretacja wyniku Staramy się 4
M Badania -interpretacja wyników Potrzebuję porady 1
S Interpretacja wykresu temperatury Ciąża po poronieniu 3
K Interpretacja ciąży w 12 tyg Potrzebuję porady 2
akinoM222 Interpretacja badań Potrzebuję porady 1
89karola80 Interpretacja wyników (mocz) Potrzebuję porady 4
kobieta90 Interpretacja wyników- kobieta i mężczyzna Potrzebuję porady 0
M Interpretacja badan nasienia . Pomocy!-) Potrzebuję porady 7
K Interpretacja wyniku Potrzebuję porady 6
szewczuka Interpretacja wyników Potrzebuję porady 3
P Interpretacja wyników - infekcja? Potrzebuję porady 6
Dmalw Testy ciążowy facelle - interpretacja Potrzebuję porady 28
P Nowyniki beta -interpretacja Potrzebuję porady 20
E Interpretacja wyniku cmv igm cytomegalia Potrzebuję porady 20
Sara5152 Interpretacja wyników Potrzebuję porady 3
A Interpretacja wyników Staramy się 2
A Interpretacja wyników nasienia Staramy się 3
Jagood Testy owu Facelle Rossman Potrzebuję porady 26
T Test ciążowy interpretacja Potrzebuję porady 18
L Interpretacja Beta-HCG Potrzebuję porady 9
P Interpretacja wynikow Potrzebuję porady 6
K Interpretacja wyniku betahcg Potrzebuję porady 3
S Interpretacja wyniku HCG Staramy się 11
N Interpretacja wyniku neta hcg Staramy się 11
dariaa Interpretacja hcG - brak zarodka Staramy się 18
W Interpretacja wyników :) Potrzebuję porady 0
0 Interpretacja wyniku beta HCG Potrzebuję porady 64
Mona Ana interpretacja wykresu Staramy się 2
Wanilia89 Interpretacja wyników badań Potrzebuję porady 12
J Interpretacja wyników beta HCG Staramy się 58
S Interpretacja wyniku Potrzebuję porady 5
M interpretacja hcg Potrzebuję porady 8
lilija Interpretacja wyników badań Zdrowie 0
lilija Interpretacja wyników badań Potrzebuję porady 0
elusia84 INTERPRETACJA ponownego badania na TOXOPLAZMOZĘ Przyszłe mamy 0
xxsweetheart94xx Interpretacja wyników. Potrzebuję porady 6
I interpretacja wynków kału Zdrowie 0
pchelka10.05 wynik badania spirometrii u 4latki-interpretacja wyniku Mały alergik 0
W interpretacja wyniku BETA HCG Ciąża, poród, połóg 5
G Interpretacja wyników-czy powinnam się martwić Zdrowie 7
J interpretacja wyniów Forum pediatryczne 0
pchelka10.05 Interpretacja wyników spirometrii Zdrowa mama 2
O INTERPRETACJA WYNIKÓW LABORATORYJNYCH Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 3
Sandra_kaminska Wynik testu Potrzebuję porady 6
paulinika Blada kreska testu ciążowego Ciąża, poród, połóg 37
Paulinax Wiarygodność testu owulacyjnego clearblue Staramy się 6
K Wynik testu hcg Potrzebuję porady 5
K Wynik testu-słaba kreseczka Potrzebuję porady 9