reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

reklama
Dopiero co wczoraj bralam udzial w dyskusji na Fb na podobny temat... Badan okresowych. To naprawde smutne ze lekarze tego nie zlecaja w standardzie. Np u nas cytologia jest co rok. Ale poza nia gin nie bada piersi i nie daje skierowaN na usg bo mowi ze to nie w jego kwesti. No a co z rakiem jajnikow i piersi? Jak sie mamy przed tym chronic jak jedne co nam zostaje to usg prywatne za min 100zl. :-(
 
Nimfii dlatego byłam w szoku bo ona sama wzięła się za badanie piersi, cytologię, usg. No normalnie szok. Gdyby było więcej takich lekarzy...
 
nom :-) zdecydowanie powinno byc... nie zeby tylko chodzic sie prosic....

ej wlasnie mnie sie cos przypomnialo.....
kilka razy w ciasu ostatnich 2 msc zdarzylo mi sie ze mi cos wyciekło z piersi :baffled: i sie zastanawiam czy powinnam sie tym martwic czy nie :confused: Nie karmie juz 7msc! wiec nie wiem czy to moze miec jeszcze zwiazek z tamta laktacja :confused: Mam nadzieje ze to nic chorobowego.
Jak ktos mial podobnie to dajcie znac ;-)
 
Nimfii ja też myślę że to mleko, mi przez ponad pół roku po skończonym karmieniu, jak ścisnęłam sutek to się kropelka pojawiała, dopiero 2 mies temu przestało-być może przez to, że zaczęłam bać tabletki antydzieciowe :-p
 
reklama
Aha tylko ze u mnie to nie od naciskania wlasnie... Zauwazam to tylko na piżamce, jak jestem w biustonoszu to nie zwracam na to uwagi. Tylko a piżamce czasem czuje wilgotne przy piersi i jest mala plamka w tym miejscu. A jak wtedy nacisne to nic nie leci. O tyle to dziwne ze jest ostatnie 2 msc a wczesniej nie bylo wcale. no ale zobaczymy co bedzie na dniach... Do gina i tak mysze isc niebawem ;)

aqua
chyba ze i u mnie to od tabsow.. z tym ze ja je biore juz prawie rok :/ od samego pologu
 
Do góry