reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INVIMED - Wroclaw

mariaantonina96

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Październik 2020
Postów
884
Hej dziewczyny, potrzebujemy opini na temat klinki leczenia niepłodności invimed?
Jakiego lekarza polecacie, jakie efekty i jak to wychodzi cenowo
 
reklama
Hej dziewczyny, potrzebujemy opini na temat klinki leczenia niepłodności invimed?
Jakiego lekarza polecacie, jakie efekty i jak to wychodzi cenowo
Cześć! Chodzę do dr.Trzeciaka w tej klinice.
Doktor z polecenia koleżanki (miała u niego in-vitro, udało się za 1 razem).
Ja jestem po 3 nieudanych IUI, teraz przygotowujemy się do in-vitro. Mimo to że narazie nie ma u nas oczekiwanego efektu to polecam klinikę, myślę że jesteśmy w dobrych rękach.
 
Cześć! Chodzę do dr.Trzeciaka w tej klinice.
Doktor z polecenia koleżanki (miała u niego in-vitro, udało się za 1 razem).
Ja jestem po 3 nieudanych IUI, teraz przygotowujemy się do in-vitro. Mimo to że narazie nie ma u nas oczekiwanego efektu to polecam klinikę, myślę że jesteśmy w dobrych rękach.
Mój cudotwórca 🤭🤭🤭🤱
 
Też mam mieć stymulację. Teraz. Niskie amh. Tak bardzo się boje.
U mnie wszystko w porządku, u męża tak samo. I od 6 lat staramy się o dziecko, nie wychodzi nie wiadomo dlaczego. Jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach.
Trzymam kciuki kochana!
Ja jutro mam pierwsze USG, czy wogole rosną jakieś pęcherzyki, mam stresa ale próbuje nie myśleć.
 
reklama
Hej dziewczyny. Podczytuje od jakiegoś czasu co nieco na tym forum. Dzis ja przychodzę z pytaniem. Niskie amh 0.396,wiek 35 lat. Dziś na wizycie w klinice usłyszałam że mam bardzo male szanse na in vitro że swoimi komórkami. W zasadzie od razu lekarka zaproponowała mi podejście z KD. Nie żeby to był dla mnie jakiś problem natury etycznej... ale trochę odnioslam wrażenie że chcą mnie naciągnąć. Jest tu ktoś kto z tak niskim amh próbował że swoimi komórkami?
 
Do góry