reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INVIMED - Wroclaw

Hej, pobrali tylko 2 komórki i 2 podali w 3 dobie. Ciąża biochemiczna. Przy mojej chorobie przed transferem wycisza się macicę. Czego nie miałam okazji zastosować. No bo nikt tego nie zaproponował. Także przeprowadzili tylko procedurę. I nic więcej. Atosiban sama zaproponowałam to podali
Zmieniłam po tym klinikę. I teraz jestem właśnie na wyciszaniu.
Bardzo mi przykro 😔 ale póki mamy siły trzeba walczyć. Mogę zapytać co to za choroba że musisz brać ten lek? Do jakiej kliniki się przeniosłaś?
 
reklama
Bardzo mi przykro 😔 ale póki mamy siły trzeba walczyć. Mogę zapytać co to za choroba że musisz brać ten lek? Do jakiej kliniki się przeniosłaś?
Walczę. Adenomioza o której doktor wiedział. Wykryta 2 lata temu. Nie jest rozległa tylko centymetr na macicy i nie powiększa się. Przeniosłam się do invicty. Zbadali odrazu immunologie. Brakuje mi 3 Kiriów implementacyjnych jeszcze. Dali zastrzyki na 3 miesiące. Wyciszające skurcze macicy. Mam nadzieję, że teraz zakończy się to oczekiwanym rezultatem i jeszcze w tym roku będę się klócic z mężem kto ma prowadzić wózek. 🙂
 
Walczę. Adenomioza o której doktor wiedział. Wykryta 2 lata temu. Nie jest rozległa tylko centymetr na macicy i nie powiększa się. Przeniosłam się do invicty. Zbadali odrazu immunologie. Brakuje mi 3 Kiriów implementacyjnych jeszcze. Dali zastrzyki na 3 miesiące. Wyciszające skurcze macicy. Mam nadzieję, że teraz zakończy się to oczekiwanym rezultatem i jeszcze w tym roku będę się klócic z mężem kto ma prowadzić wózek. 🙂
Ha ha 😅 w takim razie życzę kłótni nie tylko o prowadzenie wózka 😉
 
Krotki. Czekam teraz na miesiączkę i zaczynam stymulacje...I powiem Ci ze jestem przerażona tym że muszę rozrobic te leki. Niby mi wszystko wytłumaczyli w klinice ale kompletnie nie wiem jak się zabrać do tego...😔 cały czas myślę o tym że coś zrobię nie tak. Dla mnie to jakaś czarna magia.
 
Krotki. Czekam teraz na miesiączkę i zaczynam stymulacje...I powiem Ci ze jestem przerażona tym że muszę rozrobic te leki. Niby mi wszystko wytłumaczyli w klinice ale kompletnie nie wiem jak się zabrać do tego...😔 cały czas myślę o tym że coś zrobię nie tak. Dla mnie to jakaś czarna magia.
Sama będziesz robić sobie zastrzyki? Mi robił mąż. Ja nie byłam w stanie. 🙂 Na spokojnie to ogarniesz ✊
 
Spróbuję sama ale może być problem bo ciężko mi będzie uchwycić fałd skórny bo tłuszczyku u mnie tyle co kot napłakal😅 mąż tak się boi igiel, pobierania krwi i zastrzyków ze... po ostatnim pobraniu krwi w klinice chciał naklejkę dzielny pacjent 😅🤣 w ostateczności mogę mamę poprosić bo jest pielęgniarka...
 
Rozumiem jeżeli chodzi o fałdki tłuszczyku. U mnie też brak. Ja z kolei boje się zastrzyków. I on musiał zrobić. Jak Mama pielęgniarka to korzystaj. Mama zrobi w pięć sekund. Chyba,że logistycznie trochę gorzej.
 
reklama
Do góry