reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INVIMED - Wroclaw

Myślę że tak to się skonczy 😉 już ha zresztą uprzedzilam😁😁 a powiedz mi Wy macie dofinansowanie do procedury czy nie ?
 
reklama
Troszkę poniżej normy dla mojego wieku... norma zaczyna się od 0.4 a ja mam 0.396. I tak się zastanawiam czy nie zrobić ponownie tego badania... nic nie mam do stracenia a nóż widelec trochę się podniosło... co myślisz?
 
Coś się zmieniło? Ja miałam 0,29 i zrobili z refundacja. Ale to było w tamtym roku. Możesz powtórzyć badania. Jak najbardziej.
 
To świetnie że zrobili z refundacja ale ponoć takie wymagania mają że musi być 0.7 najmniej... więc już teraz nic nie rozumiem...
 
reklama
A powiem jeszcze ze robiąc amh byłam 4 miesiące po laparoskopii... wiec moze to też mogło wpłynąć na wynik.sama już nie wiem..
 
Do góry