reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kama, to trzymam kciuki &&&&&&:tak:niech rośnie!!!

Merlin przykro mi bardzo, ściskam Cię -tak chciałabym zebysmy wszystkie miały zawsze tylko dobre wiadomości...
Kasik, czytasz w moich myślach z tymi ćwiczeniami :-) - wlasnie tez postanowiłam powrocic do cwiczen, moje towarzyszki cwiczen mnie opuściły - zaszły w ciążę... no i mi się odechciało, ale koniec z tym znowu wracam do machania nogami (jak to moja mama mawia...):-D

Pisałam Wam wcześniej, że byłam wczoraj u mojego gina i trochę jestem na niego zła, zresztą na siebie też, chciałam się o tyle rzeczy zapytać, a jakoś w ferworze wszystkiego części zapomniałam, a on mi nie powiedział...dobrze że Wy jesteście to poczytałam i generalnie wszystko wiem ;-)
 
reklama
pole ty tez się kuruj, polecam ciepła herbatkę z sokiem malinowym i miód z pokrzywą przepis mojej babci, działa cuda:-)

merlin bardzo mi przykro :-(przed mną pewnie też 2 IUI, jutro się dowiem, co zdecyduje gin. Walczymy dalej razem.

majka
ja mam to samo, dzisiaj to chyba sobie zapiszę, o co mam spytać, bo znowu jutro wyjdę i za drzwiami wszytko mi się przypomni. Potem będę zła na siebie, że czegoś nie wiem.
 
Lena78 ja z wojnerem mialam przejscia tez chodze na prosta lecze sie tam od 2012 roku mialam 7 inseminacji 2 razy mnie przestymulowali i lezalam w sxpitalu gdzie wojner byl dla mnie mega nie mily raz o mnie zapomnial jak czekalam na inseminacje i musial mi zrobic ja ktos inny jest nieprzewidywalny traktuje kazeego pacjenta tak samo i kazdenu podaje to samo zalezy na jaki humor sie trafi ostatnio jak rozmawialam z nim znow byl bardzo mily ale nie zmienia to faktu ze nie lubue do niego chodzic i cieszę sie ze juz nie bede miala z nim nic do czynienia
 
Ewela dzięki za odpowiedz. Myślisz, że mogę go spytać o drożność, bo ja miałam laparoskopie 9 lat temu i zaraz po tym zaszłam w ciąże. Czy się wścieknie? Sama nie wiem jak mam z nim rozmawiać....
 
KAMA gratuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D juhu na reszcie coś się zmienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a u mnie z jednej strony się cieszę bo @ na razie nie przyszła i oby tak dalej a z drugiej to jest mi strasznie smutno bo dziś po południu zaginął mi mój kotek :( mały rudzielec był z nami półtora miesiąca i już przyzwyczaiłam się do niego a on sobie gdzieś powędrował............kurcze to już drugi kot w przeciągu trzech miesięcy ucieka ode mnie,co jest nie tak ze mną,że nawet koty nie chcą u mnie mieszkać??????????
 
Kama, gratuluję! Niech teraz beta ładnie rośnie ~~~~~~~~~~~~~~~~
Merlin, przykro mi, że to jeszcze nie Twój moment, ale on się zbliża ~~~~~~~~~~~~~~~~
Pole, kuruj się, dużo zdrówka.
Mam nadzieję, że zła passa została przełamana na dobre :-) Fluidki dla Was ~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Lena spokojnie zapytaj powinnien ci dac skierowanie on mi robil hsg co prawda po 6 iui ale wtey chodzilam glownie do zemsty pytaj a jak na cos nie odpowaida to cisnij go bo on zsiebie rzadko cos mówi
 
Do góry