reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Pole - no to wyciągamy Pikolo ;-) i świętujemy. Gratulacje kochana. Teraz czekamy na wieści o pęcholkach, a potem seruchach... w tym serialu jest sporo odcinków- o mdłościach, zmiennych humorach, rosnącym brzuszku ;-)
 
reklama
Genna no nie;)
Widze, ze muszę byc bardzo łzoGenna:-)

Dagna no ja bym sie zdziwila OPTYMISTKO jakbyś sie nie cieszyła.
Ja trochę tego optymizmu ostatnio Ci ukradlam;)

Esiek, no to pamietam, ze mi dwupak gratis dajesz;) Jak dobry handlowiec:)))

GizaS to my sie juz czujemy jakbyśmy dostali pierwsza kartkę i to z Arablandii:happy2:

Lilonka miał byc serial, a widze, ze mały kryminał sie robi;)
 
pole wow super !!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratuluję jeszcze raz, masz nerwy ze stali
dzięki za rozszyfrowanie wypisu;-) tak to mój gin. przeprowadzał badanie ale może ktoś kto pisał wypis nie wie, że się u niego leczę. Tak czy inaczej idę do niego w poniedziałek więc wszystko gra.

kasik no własnie ciekawe co by się miało stać w naszej sytuacji żeby do gina przez 4 tygodnie nie pójść;-)
 
Pole nareszcie!!! Teraz już oficjalnie G R A T U L U J Ę ślicznej betki, nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszę, prawie jak bym sama miała taki wynik :-D Serial niedługo skończy emisję - i żyli długo i szczęśliwie :tak:
 
Pole ja CI tu mialam pisac o dorzuceniu do menu praskiego jeszcze zmarzliny a Ty mi tu cholero jedna pieronska z taka beta wyskakujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jakby moglam to by pod sufit skoczylam ale brzuch mnie w dol sciaga:):):)GRATULUJE!!!nie iem co pisac?!?!ciesze sie ogromnie Waszym szczesciem!i ide faktycznie swietowac zmarzlinami bo to od jakiego czasu moje codzienne menu:p:pza Wasze zdrowko!!!!cieżarowko wpadaj do Nas!!!!
 
Pole dopiero mogłam dorwać się do neta i czytam te piękne wieści, rety jaka piękna beta, GRATULACLE !!!!! tak się cieszę :-D:-):tak: Nie no szok, bliźniaki będą, wiedziałam hihi :-):tak: I cudowny pomysł z Pragą,kocham Pragę, na Moście Karola emek mi się oświadczył :zawstydzona/y:;-):tak:
 
Laseczki no kolejna ciąża na forum, jakoś się kręci :-) bo już długo długo taka posucha była :-( teraz posypią się następne
Hope, Blue głowy do góry , Hope uwierz w swoją IUI ... Blue a Ty w ivf, teraz się uda kochana :tak::-)
 
pole nawet nie wiesz jak sie ciesze!!!!!!;)))))beda blizniaki juz kolejne ostatnie 2 mamuski blizniakow sie rozpakowaly wiec musisz zajac ich miejsce!!!!
pole w jakiej klinice mialas in vitro?
 
ja po butki na zakupki a tu taaaaakie rzeczy się dzieją :-D

Pole, super! gratulacje! w końcu wyszło dla Was słońce po tej burzy!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!! moim zdaniem nic tu ektopowej nie wróży bo od razu masz ładny przyrost betki, a poza tym to niestety dopiero by wyszło na usg, ale zgodnie z tym co się naczytałam, wygląda że wszystko będzie OK :-D i to podwójnie OK :-D:-D

Jane, tak chyba jest, że po pobycie w szpitalu każą się stawić na kontrol. Spojrzą Ci głęboko w oczy i powiedzą że jest OK. W szpitalach chyba taka procedura, bo koleżanki mąż po złamaniu nogi też przytelepał się na kontrolę, lekarz spojrzał mu w oczy i stwierdził że OK. Może chcą sprawdzić czy pacjent żyje? :unsure::huh: I przyznam Ci się, że ja ostatni raz miałam usg jakoś 14 marca... więc hmm już ponad 4 tygodnie nie byłam u gina ale to dlatego, że myślałam że na tej kontroli mi zrobią... naiwna co?...

Pozdrawiam Wszyściutkie!!!! te starające się, oczekujące i te co już tulą szczęście!!!! buziaki!!!
 
reklama
POLE!!!!! Tak bardzo się cieszę,że aż płacze ze szczęścia. Piękna beta,jak nic będą bliźniaki haha...co chwilętw pracy odświeżałam stronę czy są już wyniki,że aż całą wytłaczanke jajek zniosłam haha...mówiłam,że będzie 3cyfrowa :) niech no Cię uściskam i wycałuje :)
 
Do góry