reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbać o siebie?

Przed majówką idę do swojego salonu Fifty Fifty Concept, skorzystam z promocji opi coloeweeks i będę miała piękny i bezpieczny manicure, który utrzyma mi się na paznokciach do 3 tygodni.
 
reklama
Ja się poddaję regularnym zabiegom domowym na oczyszczanie skóry - peelingi, toniki, maseczki, coś, na co nie mam zwykle czasu.
Włosy poddaję działaniom olejków, w tym rycynowego i kokosowego.
Sprawdzam, jakie kosmetyki do makijażu są przeznaczone do mojej cery, zanim je zakupię, ale nie maluję się zbyt często.

Oprócz tego regularnie ćwiczę i odżywiam się zdrowo, w miarę możliwości, stosuję także kremy nawilżające i ujędrniające, aby wspomóc efekty ćwiczeń.
 
Ja najbardziej martwię się o rozstępy... Boję się że potem będę mniej atrakcyjna choć niektórzy twierdzą że takie ślady po ciąży to pamiątka na wieki ja mam inne zdanie. Sporo czytałam o pielęgnacji ciała np na http://www.entertheroom.pl/beauty/5781-pielegnacja-ciala-w-ciazy. Jednak wolę chyba metody mojej mamy. Podszczypywanie skóry jak się np siedzi przed telewizorem. O dziwo są efekty nie wiem jak to działa.
Pozdrawiam
 
Z kolei ja kupuję natural collagen beauty. U mnie widać zmarszczki wokół ust i zaczynam się ratować. Słyszałam, że ten rybi jest lepszy. Peelingi, maseczki raz na tydzień.
 
Też ich używam. Ostatnio kupiłam sobie w aptece duopack płynu micelarnego z serii hydrosense. W sumie to jestem bardzo zadowolona, bo świetnie zmywa makijaż i nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Kremów nie próbowałam, ale jak piszesz, że dobrze nawilżają, to chyba sprawdzę :) Mają coś do skóry wrażliwej?
 
Pilates i joga. Książki (obecnie audiobooki bo przy 10 miesięcznym maluszku ciężko o czytanie ), filmy i seriale, dobra muzyka. Bardzo lubię też poezję, spacery, fotografowanie. Kubek dobrej kawy, herbaty, kakao- zawsze mile widziane Staram się pić dużo wody bo wtedy mam wiele więcej energii, ale niestety często o tym zapominam.

No i luhbie wybrać się raz na jakiś czas na jakiś zabieg na twarz. Polecam tutaj szczegolnie te klinikę w Krakowie Link do: Medycyna i Ginekologia Estetyczna BONA DEA Kraków Sama jestem bardzo zzdowolona z zabiegów tam.
 
Ostatnia edycja:
Joga, zadbane zrobione paznokcie, od czasu do czasu pozwolę sobie na zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Ostatnio ostrzyknęłam sobie bruzdy nosowo wargowe . Jestem z Krakowa więc chodzę do lk medu - poprawia nastrój i samoocenę ;)
 
reklama
Dbanie o siebie jest bardzo ważne ponieważ wpływa to bezpośrednio na nasze samopoczucie oraz pewność siebie. Dlatego też trzeba zastanowić się nad tym jaki problem natury chcemy w pierwszej kolejności rozwiązać. Przez chwilę zastanawiałam się nad tym i szczerze powiedziawszy to bardzo uciążliwe w sezonie letnim jest owłosienie pod pachami. Wykorzystując zwykła maszynkę to trzeba przynajmniej raz w tygodniu coś z nim robić. Stąd też tak wiele kobiet decyduje się na skorzystanie z laserowej depilacji pach, dostępne w takich gabinetach jak - Link do: Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej w Lublinie | Paparazzi laser&beauty. Sam zabieg jest oczywiście w pełni bezpieczny, a wykorzystywany jest do niego laser klasy medycznej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry