reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

JAK DŁUGO? wszystko do buzi?

bbb223

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
witam.
pytanko jak w temacie.
jak długo dzieciaki biora wszystko do buzi?
czy to tez indywidualne, czy przychodzi taki czas, ze w koncu przestaja?
mam nadzieję, ze to juz niedługo.
pozdrawiam

reklama

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Mój Filip ma teraz dwadzieścia miesięcy i też pcha wszystko do buzi, szczególnie, ze wychodzą mu zęby (na szczęście to już ostatnie, cztery piątki. Całe szczęście idą po dwa na raz, więc wszystko krócej potrwa). Wszystko, co wpadnie w łapki jest dobre do gryzienia ;D. Przedtem, zanim się te piątki ruszyły i była chwila przerwy w ząbkowaniu, to już prawie przestał próbować wszystko buzią. WYdaje mi się, że jak już zęby wyjdą, to dziecko raczej sporadycznie będzie brać do buzi różne rzeczy - dwulatek ma już tak rozwinięte zmysły i trochę doświadczenia życiowego, że nie musi już wszystkiego poznawać ustami. Więc chyba już niedługo... oczywiście dzieci się różnią, pewnie są dzieciaczki, które dłużej to mają. Ale wydaje mi się, że w większości przypadków ponaddwuletnie dzieci już rzadko sięgają zabawkami do buzi. Moja koleżanka ma prawie trzyletnią córeczkę. Jedyne, co mała wkłada do buzi, to paluszek w momencie stresu, ale to przecież inna historia.
pozdrawiam
nikita

monika1313m

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hihi na wesoło a jak dorosnie to bedzie brać co innego do buzi ----MAM NA MYŚLI długopisy ołówki ----a wy oczym myślałyście ?

AgaMP

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hey!Mój maluszek też wsyztskiego musi spróbowac i faktycznie przy ząbkowaniu nawet potrafi mnie w ramię ugryźć i zbadać czy to pomoze na ból:).Gdzieś przeczytała, ze to jest sposób badania przez dziecko świata, tzn. ono biorąc przedmiot do buzi ustala sobie przestrzeń w jakiej on (ten przedmiot) się znajduje , ale nie pamietam już do kiedy dzieci tak robią, ale myslę, ze tak do ok 2 roku życia. Pozdrawiam

znajoma

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
kuba ma dwa latka, i nie bierze nic do buzi
to indywidualna sprawa:)
ja z jakubem nie mialam problemow nigdy. jak zabkowal i widzialam ze pakuje cos do buzi szybko dawalam mu gryzaka i pozniej sam zalapal ze gryzaki sie gryzie.
teraz jak znajdzie jakies paproszki albo smieci na ziemi to zbiera i mi oddaje:)

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
B już nie długo poród i zaczyna wszystko boleć Ciąża, poród, połóg 11
F Jak długo plamienia? Ciąża, poród, połóg 6
I Jak długo należy brać encorton? Ciąża po in vitro 15
R Debridat jak długo mozna podawac? BB położna radzi mamom 4
U Jak długo używać chemii hipoalergicznej? Potrzebuję porady 7
JestemMamą Jak długo powinno karmić się niemowlę mlekiem matki Potrzebuję porady 20
martakratka Poronienie - jak długo krwawienie Potrzebuję porady 17
D Jak długo brać kwas foliowy Potrzebuję porady 28
K Jak długo zażywać kwas foliowy? Ciąża, poród, połóg 6
Wiolinka84 Jak długo po zakończonym karmieniu piersią miałyście jeszcze w piersiach mleko? BB położna radzi mamom 3
O Rekonwalescencja po cesarskim cięciu, jak długo czekać? Potrzebuję porady 4
K Probiotyk - czy i jak długo dla dziecka? Potrzebuję porady 10
M Jak długo uprawiałyście seks przed porodem? Rozmowy o seksie 22
M Jak długo się czeka na wypłatę zasiłku z zusu ??? Porady prawnika 10
pieszczoszka1988 Ulewanie jak długo??? Żywienie 29
Kania78 Długo trwająca biegunka w ciąży Ciąża, poród, połóg 8
polianna Jak długo? Przedszkola 2
M odbijanie-jak długo Żywienie 3
elusia84 jak długo czeka sie na niepożądaną reakcję glutenem? Kuchnia alergika 12
D Jak długo w domu po antybiotyku? Trzylatki 5
Kamelija dziecko długo spi Spanie 18
mamatwens jak długo z naszymi skarbami na spacerze? Roczniaki i dwulatki 2
rapunzel dwukrotny cykl płukania - jak długo? Mamuśkowo 11
M Zezowanie ... jak długo? Zdrowe dziecko 25
efunia Okres adaptacji w przedszkolu - jak długo? Trzylatki 15
agamal Syrop lactulosum, jak długo podawać ???? Zdrowie 19
LittlePrincess Rewelacja!!! Dla dzieci które długo nie mogą usnąć!!! Roczniaki i dwulatki 4
M Jak długo "czemu"? Roczniaki i dwulatki 4
M Jak długo karmić piersią? Karmienie piersią 240
Izabelka Jak długo się staramy? Staramy się 524
Lopatkax Wczesne poronienie - czy jest szansa, że będzie jeszcze wszystko ok? Ciąża, poród, połóg 43
aniaslu Lans ponad wszystko, czy może świętowanie narodzin dziecka. Jakie jest twoje zdanie? Pytanie tygodnia 7
J Dziecko które wszystko zapomina Potrzebuję porady 2
rossig przygotowania do starań - jak to wszystko poukładać ? Staramy się 11
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
C Czy to prawda, że można jeść wszystko? Potrzebuję porady 14
Anarisss Czy jest szansa że wszystko sie ułoży? ! Beta nie podwaja sie Ciąża, poród, połóg 10
Wanilia89 Czy jest jeszcze szansa, że wszystko będzie dobrze? Potrzebuję porady 153
Z Czy to ciąża i czy wszystko z Nią wporządku ? Ciąża, poród, połóg 67
Madziołek. Czy wszystko jest w porządku? Potrzebuję porady 7
T Czy to wszystko ma sens? Potrzebuję porady 9
E Czy wszystko jest w porządku? Rozwój i zabawy 5
Tusiaczek2402 U Styczniaka na talerzu, czyli wszystko o rozszerzaniu diety Dzieci urodzone w styczniu 2016 33
*Venicee* Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy. Dzieci urodzone w lipcu 2016 2486
kati83 Mama po godzinach...zainteresowania, hobby, książki - wszystko :-) Dzieci urodzone w lipcu 2015 91
ewka:D Pieluszki wielorazowe czy jednorazowe i wszystko w temacie Dzieci urodzone w lutym 2015 53
ulenka7883 SZKOŁA RODZENIA-czyli wszystko co nam pomoże w tym wyjątkowym dniu:) Dzieci urodzone w grudniu 2014 50
agamemnon Wszystko o karmieniu piersią Staraczki 2013 w ciąży 10
F Dieta matki karmiącej i wszystko co chciałybyście wiedzieć o karmieniu piersią! Dzieci urodzone w lipcu 2014 753
pchelka10.05 bolaca dłoń - wszystko mi z niej wypada ((( Porady fizjoterapeutki 11