reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak i w co ubrać maluszki

Dzieci wogóle nie lubią się ubierać.Ja niedługo żeby ubrać Zosię będę chyba musiała ją wiązać:-D Jak dziś pamiętam jak musiałam 2 - miesięcznego malucha wciskać w kombinezon - ale był ryk!! Puszczałam jej wtedy bardzo głośno muzykę i to ją - o dziwo - uspokajało i zajmowało na chwilę.Teraz jest za sprytna na takie podstępy.Działa ewentualnie bajka w telewizji - o ile jest wystarczająco kolorowa.
 
reklama
Moja córcia też strasznie się wierci przy ubieraniu:no: Dlatego staram się to robić w miarę szybko i dużo przy tym mówię do niej co teraz robię. Na przykład " Daj tą nóżkę to założymy spodenki":tak: Jakiś czas mnie słucha i wtedy szybko zakładam. :tak:
 
U nas ubieranie da sie przezyć tylko dzieki jakiejś super nowej i interesujacej najlepiej zupełnie zakazanej rzeczy, nie ważne co to będzie ważne żeby było nowe i nieznane, ostatnio ubieramy się razem z kulką antyperspirantem pod pachy :tak::-D strasznie mu się to podoba albo szczoteczką do czyszenia rąk (nową kupiłam i Michaś mi ja podwędził do zabawek :baffled:). Spróbuj u mnie sie ten sposób sprawdza :tak:.
 
to ja chyba tez mu antyperspirant podzrzuce,bo kropelki DISNEMAR juz mu sie znudzily.............dzieki dziewczyny
antos180707r010fh6.th.jpg
 
Dziewczyny proszę o radę, co najlepiej zakupić do przykrycia do wózka na zimę dla malucha? Gruby koc, specjalny śpiworek a może jeszcze coś innego? Może wiecie z doświadczenia co się najlepiej sprawdza i w czym maleństwu jest najcieplej i najwygodniej??:-) Synek jeździ jeszcze w gondoli ale nie jestem przekonana, czy do końca zimy w niej wytrzyma, chyba po prostu przestanie się w niej mieścić:-(.
 
mój synuś jeździ już w sportowce..gondola za mała...ja kupiłam kombinezon i ciepły koc do przykrycia, myślę, że to wystarczy:-)
 
ja jak wyjelam gondole,to nie zdejmowalam przodu,tak zeby byla spacerowka i mam cos pomiedzy.antkowi jest cieplo w nogi bo jest tak jakby w drugiej gondoli.ale na zime sie pewnie juz nie zmiesci.
z tego co piszesz to masz male dziecko,wiec jesli masz taka mozliwosc to sproboj zrobic jak ja.
 
Witam,
Ja polecam specjalny spiworek. Bedzie dobry zarowno do gondoli jak i spacerowki (ma zazwyczaj otworki na pasy). No i bedziesz miala pewnosc, ze maluch sie nie odkopie i nie zmarznie. A taki spiworek mozna wykorzystac takze np. w trakcie przejazdzki na sankach.:-)
 
reklama
Ja kupiłam kombinezon ze skarpetkami, rękawiczkami itd., do tego będzie ciepły kocyk i ta nakładka na wózek na zimne i deszczowe dni.

o6zmkp.jpg
 
Do góry