reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak liczyc miesiące ciąży

reklama
wszystko fajn ie z tymi tyg. i miesiacami tylko ze co ide do lekarza to sie okazuje ze to inny tydzien... i sama juz nie wiem
 
Ja dopiero wizytę u gina mam jutro, ale z moich obliczeń, tzn. od I dnia ostatniej miesiączki wychodzi mi dziś równo 6 tydzień i 1 dzień.
 
zuceklobacek mnie tez co wizyte wychodzi inny termin, jednak mysle ze najlepiej sugerowac sie tym z OM bo ten termin jest najbardziej wiarygodny, mnie z om wychodzi 01.07 a z usg 17.06, ale zostaje przy terminie wg om:)
 
witam
byłam u lekarza z moimi wyniki i jest to stan zapalny dróg moczowych.jestem teraz w 12 tygodniu i mam tylko teraz brac UROSEPT 3X1 A od drugiego trymestru 13 tyg kazał mi brac Furaginum i dosc mocna dawke jak na poczatek bo 4x2 przez 3dni i 4-7dni x1.potem mam zrobic 7 dni przerwy i po przerwie kolejna dawka j.w i stad moje pytanie od ktorego tyg jest drugi trymestr ?bo rożnie podaja necie.bo niechciałabym zaszkodzic maluszkowi.
 
reklama
ja licze od 5. kazdego miesiaca, bo wtedy test mi wyszedl pozytywnie a om byla 4. dnia miesiaca, moze niezbyt dokladnie ale sie sprawdza,a w tygodniach pomaga mi suwak :-D
 
Do góry