reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak liczyc miesiące ciąży

kupiłam test i okazał się pozytywny, okres spóźniał się 5 dni stąd moje podejrzenia, w poniedziałek idę do gina i potwierdzę to ale jak wyliczyć w którym tygodniu ciąży jestem?
 
reklama
kija ,przede wszytskim gratulacje!!!
jest kilka metod. mozesz liczyc od pierwszej miesiączki tygodnie i według takiej metody ciąza trwa 40 tyg. albo od zapłodnienia, czyli +/- terminu owulcji, wtedy ciąza trwa 38 tyg. są w internecie kalkulatory które ci wyliczą. albo anpisz kiedy mialas ostatnią miesiączke, to ja ci napisze :)
 
o mój boże! aż tyle, a ja nie mam żadnych dolegliwości poza zmęczeniem i lekkimi bólami brzucha, w poniedziałek pędzę do lekarza dzięki wielkie, pozdrowionka
 
Gratulacje :) A dolegliwosci to jeszcze nadejda, poczekaj, hihi. Tak chyba najczesciej pojawiaja sie ok. 5-6 tygodnia, takze spokojnie ;)
 
Kija ty się ciesz że nie masz dolegliwości, jak mnie wzięło żyganko tak wylądowałam na kroplówkach, módl się żeby tak było do końca ciąży a jedyny jej objaw to kopanie maluszka i wielkie uczucie radośći:) innych dolegliwości nie potrzeba. Dbaj o siebie i małą fasolkę:):):)
moja stronka
http://pysiaki.mine.nu/
 
dzięki dziewczyny, byłam u lekarza i mam wizytę dopiero na 15 lipca czy to nie za poźno?
i czy na podstawie 2 testów można być pewnym.
 
jak nie jesteś pewna to zrób sobie test z krwi to chyba daje 100% można go zrobić chyba wszędzie oczywiście prywtarnie, kosztuje chyba 20-30zł, ale jak 2 testy ci wyszły to raczej można być pewnym
GRATULACJA
 
reklama
A u mnie nie wiadomo bo nie wiem jak liczyć od pierwszego dnia ostatniej miesiączki czyli od 1.05.05 czy od zapłodnienia które nie wiadomo kiedy było :) ale mam nadzieję że to drugi miesiąć tak lepiej brzmi:) A gino też nie wie i jeszcze nie może powiedzieć..niespodzianka
 
Do góry