reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak przestac myslec.

Marzenaaa12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2020
Postów
980
Dziewczyny co mam zrobic by przestac myslec o tym ze tak bardzo chce byc znow w ciazy. Dzis mija 10 miesiecy jak stracilam synka w 27 tygodniu ciazy tak bardzo chcialabym byc kolejny raz w ciazy ale niemoge zajsc czy az tak bardzo glowa mnie blokuje? Co robic
 
reklama
Może tak być, u mnie tak było, 2 lata ,2 straty, już myślał że się nigdy nie uda , i ten jeden miesiąc, gdzie głowa odpuscila i zaszlam, ale nie powiem jak odpuścić, bo to się nie da
 
U mnie również 2 lata, 2 straty. Jestem znowu na początku starań. Myślę często, nigdy nie odpuszczę.
Ale staram się żyć. Wychodzę z koleżankami, na siłownię, doceniam pracę, piękna pogodę i czas z partnerem. Właśnie zaczynam urlop i mam dużo planów [emoji3590] Robię to, co sprawia mi radość.
Starania i myśli są zawsze ze mną, dopóki nie urodze. Myślę codziennie, że niedługo będę tuliła mojego bejbiczka, jeszcze tylko chwila. Obracam negatywy w pozytywy. I tak lece.
Z pierwszym dniem okresu pozwalam sobie na dramę, a potem wstaje, poprawiam koronę i lecę dalej.
Będzie dobrze [emoji8]
 
Do góry