reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

gratki dla sarci!

rosmerta u laili pierwszy zybek byl jak miala 9mcy to tez dosc pozno,nie martw sie
 
reklama
Oliwka też miała ząbek w wieku 9 miesięcy, ale wiem, że zdarzają się jeszcze później, więc sądzę, Rosmerta, że nie masz się czym martwić :tak:

Agusia, gratki dla Sarci :-) Faktycznie szybko wyrastają jej stałe zęby!
 
rosmertaczasem po roku wychodza zeby ale podobno wtedy gorzej pzrechodza to maluchy

Nuśka dbamy o zeby dbamy ;-):tak:

ledwo przestała seplenic a teraz szczerbol ..smiesznie wyglada
 
Gratulacje dla Sarci. :tak::-) A Milena to co jakiś czas pyta się kiedy jej zęby zaczną wypadać. Normalnie nie może się doczekać:happy:
 
Agusia gratki dla Sarci! Teraz to już zrobiła pierwszy krok w dorosłość;-):-D

rosmerta mojemu Victorowi zęby wyszły po 10 miesiącu, ale ciężko to przechodził niestety:sorry: Z tego co pamiętam to do 2 lat chyba powinny się wszystkie pojawić:tak:

Karolina Twoja Milenka to tak jak i mój Victor - już się nie może doczekać:-D Większość jego kolegów już szczerbata, a on jeszcze czeka i pyta "jak długo jeszcze":-p
 
Wolfia ciekawe ze te dzieciaczki tak tesknia za stalymi zebami:-D Jula na razie nawet nie pyta kiedy bedzie miala.....jakos specjalnie jej to nie zainteresowalo nawet. Po mimo ze Oliwka<jej kuzynka> co drugi zabek ma przerwe hihi...
 
nuśka a czy Twoja Julcia zna opowiastkę o zębowej wróżce? Bo mi się wydaje, że to chodzi o prezenty w zamian za ząbki:-D Ja swojemu Victorowi nie opowiadałam o tym jeszcze, ale on już mnie uświadomił, że wie o co kaman:-p:-D
 
Wolfia Emilka już wie o zębowej wróżce od dawna :tak:tylko ona chyba pieniądze zostawia :confused::-D w każdym bądz razie Emilka taką wersję zna z filmu ;-)
 
reklama
u nas tez wyczekiwanie na zębowa wróżkę ;-)
a u BArtiego sie doczekałam wreszcie - wczoraj zastukał pierwszy ząbek!!:-D:-) no to teraz juz z górki pójdzie:tak: zdążył przed roczkiem;-)
 
Do góry