reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

Amelka od kilku dni fascynuje się stopami i powolutku próbuje wsadzić je do buźki hehehe, narazie jej to nie wychodzi, ale w tej chwili łapanie za stpy to jej ulubione zajęcie, nie wspominając chęci stania i siadania, ale jak narazie są to chęci oczywiście ogromne, bo jak zostanie odłożona to zarzuca focha, a jak podam jej ręce to staje sztywno:no:...fakt samej jej zostawić nie mogę, bo tak silnie dzwiga się na bujaczku, że boję się, że spadnie :no:

A tak Nasza pociecha bawi się stopami :-)
 
reklama
Muszę się Wam pochwalić i powiedzieć, że jestem niesamowicie dumna z mojej dziewczynki. Udało jej się wreszcie po czterech i pół miesiąca podnieść głowkę podpierając się na rączkach i leżąc na brzuszku :-D:-D:-D Strasznie się cieszę, bo już mnie to martwiło strasznie. Ale jak widać na wszystko przychodzi pora :-)
 
Wygląda na to, że jest bardzo silna:-)
 

Załączniki

  • DSCN3060.JPG
    DSCN3060.JPG
    662,5 KB · Wyświetleń: 73
  • DSCN3062.jpg
    DSCN3062.jpg
    354,9 KB · Wyświetleń: 62
Ślicznie niunia siajda. Nasza się rwie ale nie może sama usiedzieć:tak: A dzisiaj pediatra mi powiedziała że Zuzia jest za ciężka na siadanie. Tak więc wracamy do pozycji poziomej:tak:
 
mój Zosiek smakuje już swoje nóżeczki, jeszcze fotek nie robiłam:-)
rwie się i do siedzenia i do wstawania:-D, przewraca się również na boczek na brzuszek z plecków jeszcze nie wychodzi:baffled:
 
reklama
Gratuluję Wszystkim Mamusiom i Dzieciaczkom nowych osiągnięć

Ami od dłuższego czasu:
- przekręca się z boku na bok
- przekręca się z plecków na brzuszek
- przekręca się z brzuszka na plecki

Od niedawna:
- podnosi wysoko się na rączkach
- leżąc na brzuszku wysoko wypina pupę do góry stając na stopkach
- wkłada i wyjmuje smoka
- czołga się do przodu i do tyłu
- "schodzi" z leżaczka
- robi mostek
- pięknie trzyma dużą butlę (250 ml) z jedzonkiem

Kilka dni temu:
- sama usiadła
- przekładała sobie listek z drzewa z rączki do rączki

Coś tam pewnie jeszcze by się "znalazło", ale w danej chwili wyleciało mi z głowy :tak:
 
Do góry