reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jak sie usuwa konto?????????

reklama
M

mamu$ia

Gość
Chciałabym usunąć konto na babyboom, ale nie wiem jak, szukałam już wszędzie ale nigdzie nie moge znaleźć nic na ten temat. PROSZE O POMOC.
 
M

mamu$ia

Gość
Czy ktoś mi w końcu pomoże? chyba jest tu jakiś moderator, który sprawdza forum mógłby przy okazji pomóc. Od tego jesteście z łaski swojej napiszcie jak usunąć to konto.
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry