reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to było przed, czyli wspomnienia :)

reklama
Hej!
W końcu zebrałam się w sobie i wybrałam kilka zdjęć z tegorocznych wakacji, na których zaciążyłam ;D Wybór był trudny, bo mamy 2500 zdjęć ;)

albulapass0ee.jpg


odpoczyneknaalbuli9bb.jpg


dozermatt5wb.jpg


zermatt8lo.jpg


lozannaouchy6tx.jpg


przylodowcu5by.jpg


rhonegletscher3gx.jpg


wdrodzenafurkapass6xk.jpg


naprzeleczy0he.jpg


superlody1pf.jpg


waniliowacola2wb.jpg


tirolaustria2ng.jpg
 
Osinka: górki, góreczki ....................., a przede wszystkim te malownicze malutkie wioski, od razu mi się przypomina Bawaria. zdjęcia piękne, dla mnie najsliczniejsze jest to ostatnie
 
Cześć KAsia! Mamy świra na punkcie Alp :) Zostały nam do zjeżdzenia jeszcze Alpy francuskie, ale to chyba za jakieś 5 lat :) Ostatnie zdjęcie zrobione było na Tyrolu, w okolicach Innsbrucka.
 
Osinka: ja mam totalnego hobla na punkcie małych bawarskich wioseczek, których sporo na trasie od Fuessen (okolice zamków bawarskich) do samego GaPa. ja znowu uwielbiam się szwendać po górkach.
 
Prawie całą Bawarię i zamki w Fussen zwiedziliśmy w ubiegłym roku :) Bawaria mnie wnerwiała, wolę Tyrol. Ogólnie bardziej podoba mi się Austria - może dlatego, że jest więcej ścieżek rowerowych i są lepiej oznakowane...?
A tu masz niespodziankę - zdjęcie z naszej www :)
1484we.jpg
 
reklama
dzięki za zdjątko, ja osobiście wolę jednak Hohenschwangau, Neuek jest dla mnie przereklamowany. zresztą jak jestem u moich gospodarzy w Hopfen to zawsze mam pokój z widokiem na Neuka i mi sięprzejadł. U Disneya jest ładniejszy, taki bajkowy ;D
 
Do góry