reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to było przed, czyli wspomnienia :)

reklama
Osinka: ja po prostu choruję na tamte okoliczne wioski, śmieję się niekiedy do Krzyśka, że gdyby się jakiś Bajerok nawinął kilka lat temu to może i bym tam została - a tak poważnie to chętnie bym siętam przeprowadziła.
 
Osinka: to mi gra i będziemy chodzić sobie na piwko pszeniczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gut besser PAULANER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jakby co to jesteśmy :angel:

Azik: poczekaj, nałazicie się jeszcze, mi też brakuje, bo nigdzie się w tym roku nie szwendaliśmy
 
Osinka , sliczne te zdjecia. Widoki przepiekne. Jestem pelna podziwu ze tyle km na rowerach przemierzyliscie. Fajnie ze macie taka pasje. Musze mezowi pokazac Twoje fotki.
 
Piękne zdjęcia Osinka! Ale jak ty pomykasz na tym rowerku z tymi wszystkimi tobołami, to ja naprawdę nie mam pojęcia ;D
 
reklama
Dziękuję Wam za komplementy dziewczyny. Jak minie moje lenistwo i przestanę spać w każde popołudnie, zabiorę się za opisanie kroniki z tegorocznej wyprawy, wybirę z mężem zdjęcia do galerii i zamieścimy wszystko na naszej stronie www. Pdam Wam wtedy też adres, będziecie mogły sobie pooglądać więcej zdjęć.
 
Do góry