reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to było przed, czyli wspomnienia :)

Pytia!
Ja to uwielbiam!!!! Tobołki to profesjonalne sakwy ;) A tak na poważnie, zabieram coraz mniej gadżetów, mam same lekkie, rowerowe ciuchy itp. Mąż bardzo mnie pilnuje, bo wzięłabym masę kosmetyków ;) , potem zresztą i tak buszuję po sklepach i coś zawsze dokupuję ;D
 
reklama
Osinka, przekobieta jesteś !!! Jak dobrze, że mój mąż nie wie, że takie kobiety istnieją :) Ja po płaskim w miarę mogę jeździć dowolnie długo, ale góry by mnie zabiły :( A jak ćwiczysz w ciągu roku ?? bo to trzeba mieć niezłą formę na takie wyprawy..
No ale teraz nieprędko wsiądę na rower (gin spojrzał na mnie strasznym wzrokiem, jak mu powiedziałam, że muszę
uciekać, bo mi zaraz ktoś rower zwędzi :)) pozdrawiam.
 
ja też chce powspominać ;)
na razie tylko jedno bo nadal z moim neten nienajlepiej i musze sie nieźle nagimnastykować zeby przerobić fotkę
nysaigrilek0135zh.jpg

to ja i mój Grześ oczywiście
w Nysie
 
reklama
Do góry