reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to zrobić?

To znaczy chodził z gołą dupką po domu przez te dwa dni?

I przez ten tydzień sikał bez kontroli a potem zrozumiał że musi do nocnika?

Może głupie te moje pytania ale nigdy nie widziałam jak przebiega proces pożegnania pieluszki.
Tak, przez dwa dni chodził z gola pupa. Dywan zwinęłam, na kanapie leżała folia, na jego niskim łóżku podkłady. Pierwszego dnia nie ogarniał, co się dzieje.. A już drugiego po pierwszym siku, usiadł na nocnik. Za każdym razem, kiedy się moczył mówiłam, że na nocniczek musi usiąść. Po dwóch dniach ubrałam już spodenki i majteczki i pokazywał nocnik, jak potrzebował, kilka razy zdarzyło się,że nie zdazyliśmy zdjąć majteczek.
Zrobiłam zgodnie z wytycznymi Magdy Komsty, z corka zamierzam zrobic tak samo.
To był czerwiec, więc było ciepło. Kłopotem było tylko wołanie na zewnątrz.. Na spacerach czeeeesto się moczył.
Ubierałam też takie za duże podkoszulki, ale jak pisałam, od razu było zainteresowanie co to się dzieje.. I zasadniczo od tego pierwszego razu pokazywał paluszkiem, że będzie sikał, tuż przed..:)

Edit1. Mop i ciepła woda była naszym przyjacielem przez te dwa dni.

Edit2. Twój synek się sam odpieluchiwal ? Jak to u Was było?
 
reklama
Tak, przez dwa dni chodził z gola pupa. Dywan zwinęłam, na kanapie leżała folia, na jego niskim łóżku podkłady. Pierwszego dnia nie ogarniał, co się dzieje.. A już drugiego po pierwszym siku, usiadł na nocnik. Za każdym razem, kiedy się moczył mówiłam, że na nocniczek musi usiąść. Po dwóch dniach ubrałam już spodenki i majteczki i pokazywał nocnik, jak potrzebował, kilka razy zdarzyło się,że nie zdazyliśmy zdjąć majteczek.
Zrobiłam zgodnie z wytycznymi Magdy Komsty, z corka zamierzam zrobic tak samo.
To był czerwiec, więc było ciepło. Kłopotem było tylko wołanie na zewnątrz.. Na spacerach czeeeesto się moczył.
Ubierałam też takie za duże podkoszulki, ale jak pisałam, od razu było zainteresowanie co to się dzieje.. I zasadniczo od tego pierwszego razu pokazywał paluszkiem, że będzie sikał, tuż przed..:)

Edit1. Mop i ciepła woda była naszym przyjacielem przez te dwa dni.

Edit2. Twój synek się sam odpieluchiwal ? Jak to u Was
Tak, przez dwa dni chodził z gola pupa. Dywan zwinęłam, na kanapie leżała folia, na jego niskim łóżku podkłady. Pierwszego dnia nie ogarniał, co się dzieje.. A już drugiego po pierwszym siku, usiadł na nocnik. Za każdym razem, kiedy się moczył mówiłam, że na nocniczek musi usiąść. Po dwóch dniach ubrałam już spodenki i majteczki i pokazywał nocnik, jak potrzebował, kilka razy zdarzyło się,że nie zdazyliśmy zdjąć majteczek.
Zrobiłam zgodnie z wytycznymi Magdy Komsty, z corka zamierzam zrobic tak samo.
To był czerwiec, więc było ciepło. Kłopotem było tylko wołanie na zewnątrz.. Na spacerach czeeeesto się moczył.
Ubierałam też takie za duże podkoszulki, ale jak pisałam, od razu było zainteresowanie co to się dzieje.. I zasadniczo od tego pierwszego razu pokazywał paluszkiem, że będzie sikał, tuż przed..:)

Edit1. Mop i ciepła woda była naszym przyjacielem przez te dwa dni.

Edit2. Twój synek się sam odpieluchiwal ? Jak to u Was było?
My nieodpieluchowani. Na razie myślę jak to zrobić :) i wydaje mi się to kosmicznie trudne :(
 

Podobne tematy

M
Odpowiedzi
1
Wyświetleń
184
Do góry