reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wspomóc starania o dzidzię?

Aaazym

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
56
Dziewczyny! Co pomogło Wam zajść w ciążę? Nie chodzi mi tu o leki które przepisuje lekarz. Np dużo słyszałam o oleju z wiesiołka... zastanawiam się czy nie spróbować. Stosowała któraś z Was coś tego typu? Podpowiedzcie jak można jeszcze wspomóc starania
 
reklama
My braliśmy ja Ova.rin, Mąż Acer.tin.
Dodatkowo kompleks witamin dla kobiet planujących ciążę.
Straciliśmy się rok, jak zaczęliśmy brać to zaszłam w ciążę po 3miesiacu.
Prawdę mówiąc nie wiem czy pomogło, ale to zazywaliśmy :)
 
Dziewczyny! Co pomogło Wam zajść w ciążę? Nie chodzi mi tu o leki które przepisuje lekarz. Np dużo słyszałam o oleju z wiesiołka... zastanawiam się czy nie spróbować. Stosowała któraś z Was coś tego typu? Podpowiedzcie jak można jeszcze wspomóc starania
Nam pomogły testy owulacyjne :)
Ale jadłam tez ananasa i suszone morele kilka dni po zblizeniu :)
 
Próbowaliśmy wielu rzeczy przez 11 miesięcy, a pomogło dopiero kombo: Virid....ian fertility for women, żelazo, ome...ga 3 fort...e, pozycje bardziej brzuchem do dołu i leżenie na brzuchu po. W pierwszym miesiącu stosowania takiego zestawu ciąża :)

Nie pomógł ananas, wiesiołek, ani testy owulacyjne (informację o owulce potrafię odczytać po śluzie), ani żele za miliony monet, ani zwykły folik, już nie pamiętam co jeszcze próbowaliśmy
 
Ostatnia edycja:
U mnie żele wspomagające zapłodnienie, wiesiołek i leżenie z nóżkami po...to nic nie dawało wiec mąż zrobił badanie, zaczął bardzo dbać o dietę, przyjmować suplementy i odstawił alkohol, od razu zaskoczyło!
Zależy jak długo się staracie ale zawsze warto pomyśleć żeby partner też zadbał o siebie:)
 
reklama
reklama
Dziewczyny! Co pomogło Wam zajść w ciążę? Nie chodzi mi tu o leki które przepisuje lekarz. Np dużo słyszałam o oleju z wiesiołka... zastanawiam się czy nie spróbować. Stosowała któraś z Was coś tego typu? Podpowiedzcie jak można jeszcze wspomóc starania
Witaminy i minerały zawsze brałam i goniłam męża żeby też je łykał. Nam pomogła metoda objawowo termiczna plus testy owulacyjne. Chociaż bardziej pomogło nam to wyczuć czy owulacja zachodzi. Co dwa dni albo częściej przytulanki 🤭 i bum pierwszy cykl starań. 11 listopada 🇵🇱 miałam owulację szaleństwo. Miało być bardzo trudno, nieregularne cykle, owulacja raz od dzwonu, Hashimoto i wada serca. Dziś 35+3tc. Oczywiście najpierw musiałam obniżyć TSH do 1,5
 
Do góry