reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zmienić mleko na inne?

Zmieniłabym jej na Confort ale przecież jestem w trakcie zmiany na Pepti:-( Tak więc narobiłabym jej jeszcze większy kipisz w brzuchu:-(
 
reklama
oj żal mi was i tych kolek. dziadostwo straszne. najgorsze że nic nie pomaga :( Koniecznie spróbuj kropelek sab simplex tylko po tym zaobserwowałam poprawę.
 
Będąc na spacerze moją mała złapała mama mojej koleżanki i po obejrzeniu powiedziała mi że mała ma normalne uczulenie na policzkach, że jej mała miała tak samo i się okazało że to skaza białkowa... Porozmawiałam z siostrą i doszłyśmy do wniosku że to możliwe bo już po pierwszym karmieniu HIPPem w szpitalu one się pokazały, i to nie tylko na buzi ale i na nadgarstkach, kilka na brzuszku itd, nie są to potówki tylko normalne krostki, więc może to nie kolka a uczulenie, postanowiłam przestawić ją całkiem na BP i od ostatniego płaczu (przed spacerem) nie słyszałam jej płaczu, nie widziałam też żeby miała kolkę, teraz grzecznie śpi, przy kąpaniu też była cudna, ale niestety jest odparzona i na szyjce przez fałdki i muszę się tym porządnie zająć
 
to rewelka oby było tylko lepiej :))))
ja jak przeszłam z mleka z piersi na hippa <karmilam 2 miesiace> to mlody dostał lakierowane poliki byly jak papier scierny i juz myslalam ze to skaza ale przeszło...:)
 
Mała spała w nocy jak anioł, aż się wystraszyłam bo jak dostała jeść o 20 to obudziła się dopiero o 3:30! Zjadła sobie 60 BP i spała znowu bardzo ładnie 4 godziny, potem się obudziła, zjadła 80 BP i teraz znowu sobie śpi, po jedzeniu zrobiła kupę w której pomagałam jej gimnastyką bo na początku była lekko twardawa ale potem "wystrzeliło" z niej, martwi mnie tylko że ta rzadka kupka była zielonkawa... Zastanawia mnie czy to wpływ BP, czy to przez to że może mieć tą skazę białkową (wyczytałam że dzieci ze SB robią takową, i że przy BP też może być zielona kupa), czy to przez to że od wczoraj rana kupy nie było i się nieco "zastała". Wydaje mi się też że krostki na buzi i noski zrobiły się od razu mniejsze od kiedy mała nie dostała HIPPa więc może naprawdę to skaza... Ale cieszy mnie że jej nie boli, nie płacze... Boże jaka to ulga, nie daliśmy tylko rady złapać jej rano moczu, będziemy próbować jutro z samiutkiego rana i M powiedział że nie będziemy jej robić badań z krwi, zrobimy normalny mocz i mocz na bakterię.
 
z kupką wszystko co mówisz to racja. Zarówno czas jak i BP. Uważaj tylko na długie spanie w nocy. Nam pediatra kazał w tak młodym wieku budzić młodego góra co 4 godziny w nocy i co 3 w dzień.
 
reklama
Moja pediatra powiedziała mi żeby mała właśnie spała w nocy tak z 6 godzin żeby jej się dobrze w żołądku poukładało, przetrawiło i żeby odpoczął sobie trochę. Teraz mała znowu zjadła 40ml BP i właśnie zasypia;]
 
Do góry