reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zmienić mleko na inne?

hmm a niby chodziłam do specjalisty żywienia niemowląt. Ale lepiej słuchaj swojego lekarza jakby co będzie wiedzial jak reagować mam nadzieję że to już koniec waszych kłopotów.
 
reklama
Na wieczór jakby ból wrócił, jednak wydaje mi się że to przez to że mała męczy się i nie może zrobić kupki:( Ciśnie ale nic nie idzie, próbowałam jej pomóc gimnastyką ale nic:( Rano pakujemy mała w samochód i jedziemy na badania, przed tym muszę złapać mocz do analizy, intuicja mi podpowiada że mała naprawdę może mieć jakąś bakterię... albo sama już nie wiem, jak będę miała wyniki to będę coś wiedziała... teraz śpi, nie mogła usnąć ale udało się, czekam aż się obudzi do karmienia (jeżeli się obudzi) i zobaczymy czy zaśnie, mam nadzieję że tak bo strasznie źle się czuje, chyba coś mnie bierze z tego przemęczenia:(
 
to przecież nawet nie dwa tygodnie po porodzie. W tym czasie ja miałam 40 stopni gorączki bo doszło do zakażenie a wmówiłam sobie że to z przemęczenie i dopiero w ostatniej chwili zareagowalam. Ciężkie czas przed wami ale zobaczysz będzie coraz lepiej. a póki co uważaj na siebie.
 
Wyniki z krwi zrobione, CRP ujemne a z morfologii dwie rzeczy są zawyżone, mianowicie MCH (33,4) i RDW-CV (15,4), czy wie ktoś co to może oznaczać?
 
MCH – Wikipedia, wolna encyklopedia
Podwyzszone RDW swiadczy o duzej roznorodnosci krwinek czerwonych- obserwuje sie w przebiegu infekcjii,kiedy to nastepuje uaktywnienie sie szpiku i produkcja nowych krwinek
(moze tez swiadczyc o niedokrwistosci,ale prawidlowe MCV,MCH,MCHC tą opcje wykluczają)

Prawda jest taka że tylko lekarz Ci to zinterpretuję.
Często w ciąży miałam jakieś odchylenia od normy i o niczym to nie świadczyło. Może taki wynik np jest charakterystyczny dla dwutygodniowego dziecka:)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie moja mała ma zawyżone do tego MCH, Boże same problemy... Jutro z rańca polecę do lekarki niech mi powie o co chodzi, na wyniku mam zaznaczone że te dwie wartości są za duże :( ehhh... Ale może i masz rację i to nic strasznego, ja już chyba przewrażliwiona jestem nieco.
 
My byliśmy na Bebilonie Comfort następnie na zwykłym i muszę powiedzieć że nie ma lepszego mleka. Bezkonkurencyjny, rewelacyjny. Nawet po zwykłym Bebilonie były ładniejsze i częstsze kupy bez problemów niż po comforcie. Wydaje mi się że u was to samo co u nas tylko że mój Igor miał półtora miesiąca jak trafiliśmy na oddział. ogólnie zmieniliśmy mleko i było git
 
reklama
Ktoś mi doradził najzwyklejsze Bebiko, i od początku jest super - była próba przejścia na Bebilon, młodemu całkiem nie zasmakował ;)
Inna rzecz, że mleko było "od święta", jak mamusia z piersią gdzieś wyszła :)
 
Do góry