reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka beta 8dpt blastocysty?

MagiM

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2022
Postów
76
Czesc dziewczyny,
podzielcie sie swoim doswiadczeniem prosze.
Dzis zrobilam bete (8 dpt, 2 x 5-dniowe blastocysty), wyszlo 118.
Jaka mialyscie bete w tym dniu, szczegolnie jesli mialyscie blizniaki? Wiem, ze jest cala kupa info w necie, ale nie mam sily sie przez to przebijac.

Mi wczoraj 7dpt wyszedl negatywny test ciazowy, ten o najwyzszej czulosci, tzn "biel wizira".
Poszlam dzis do kliniki, by zaczac nastepna stymulacje, to byly moje jedyne dwa zarodki.
Lekarz powiedzial, ze spoko, ale ze przed zaczeciem stymulacji, jeszcze zrobi bete....wyszla 118...szok.
Myslalam, ze laboratorium sie pomylilo, ale zrobilam znowu dwa rozne testy z moczu i wyszly pozytywnie.
Tak,ze i takie historie sie zdarzaja :).
 
reklama
Tylko, że to wcale nie znaczy, że są bliźniaki😉 wynik w porządku, gratulacje, zbadaj przyrost po 48h
 

Załączniki

  • IMG_3195.jpeg
    IMG_3195.jpeg
    86,7 KB · Wyświetleń: 144
Czesc dziewczyny,
podzielcie sie swoim doswiadczeniem prosze.
Dzis zrobilam bete (8 dpt, 2 x 5-dniowe blastocysty), wyszlo 118.
Jaka mialyscie bete w tym dniu, szczegolnie jesli mialyscie blizniaki? Wiem, ze jest cala kupa info w necie, ale nie mam sily sie przez to przebijac.

Mi wczoraj 7dpt wyszedl negatywny test ciazowy, ten o najwyzszej czulosci, tzn "biel wizira".
Poszlam dzis do kliniki, by zaczac nastepna stymulacje, to byly moje jedyne dwa zarodki.
Lekarz powiedzial, ze spoko, ale ze przed zaczeciem stymulacji, jeszcze zrobi bete....wyszla 118...szok.
Myslalam, ze laboratorium sie pomylilo, ale zrobilam znowu dwa rozne testy z moczu i wyszly pozytywnie.
Tak,ze i takie historie sie zdarzaja :).
Ja mialam betę 102 w 8 dniu po transferze 2 blastocyst. Badanie robilam o 8:00 rano. U mnie ciąża pojedyncza.
 
Do góry