reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

IzaV, piękny! Ja też jestem w nim zakochana, kolor 322 chyba, tzn w kropeczki białe :) ale ja się napaliłam na skrętne koła przednie i jestem w kropeczce, hehe ;)
 
reklama
Maghda, mi też kropeczki się podobają, dlatego się jeszcze nie zdecydowałam... oto moi dwaj faworyci razem. Pierwszy to JEDO FYN ALU wersja MEMO 2013, drugi, TAKO CITY MOVE 2013..
300_300_productGfx_185f87a3771360b4ca3c7f7a9343e5cc.jpegcity-move-kolor_01.jpg
 

Załączniki

  • 300_300_productGfx_185f87a3771360b4ca3c7f7a9343e5cc.jpeg
    300_300_productGfx_185f87a3771360b4ca3c7f7a9343e5cc.jpeg
    10 KB · Wyświetleń: 61
  • city-move-kolor_01.jpg
    city-move-kolor_01.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 55
Zaczarowana te kropeczki to łezki wlasnie :) ten jedo fyn często widuje i jest naprawde bardzo zgrabny i ma chyba bardzo duża i fajna torbę pod spodem :) a gondola memo jest SUPER, najlepsze jest ze regulacja oparcia jest z zewnątrz wiec jak nam dzieci zasna na polsiedzaco to nie trzeba grzebać za plecami zeby je położyć :)))
 
Jezuś laski mi nadal jest obojętne jaki wózek będę miała :confused: fajnie, że jesteście takie zaangażowane w szukanie. My chyba wybierzemy ten sprawdzony przez szwagierke:

mutsy evo.jpg
 

Załączniki

  • mutsy evo.jpg
    mutsy evo.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 85
Zaczarowana te kropeczki to łezki wlasnie :) ten jedo fyn często widuje i jest naprawde bardzo zgrabny i ma chyba bardzo duża i fajna torbę pod spodem :) a gondola memo jest SUPER, najlepsze jest ze regulacja oparcia jest z zewnątrz wiec jak nam dzieci zasna na polsiedzaco to nie trzeba grzebać za plecami zeby je położyć :)))

Iza, a nie wiesz może czy gondola w wersji klasycznej, a nie memo, też ma tą regulację oparcia z zewnątrz? I jaka jest różnica miedzy gondolą memo a klasyczną. Mnie w sklepie mówili, że różnicą jest to, że w memo jest plastikowy uchwyt na budce pomagający zdjąć gondolę ze stelaża oraz plastikowy spód umożliwiający bujanie gondolą po zdjeciu. Jest coś jeszcze?

I potwierdzam - to sa łezki. Ale kiedyś jedo miał pokrycie w groszki. Szkoda, że je wycofali.
 
reklama
Zaczarowana ten Tako bardzo mi się podoba -zdecydowałaś się już na niego? W jakiej on jest cenie ?
Iza daj znac jak już zamówisz :)

Do mnie dzisiaj przyszedł Mutsy Evo czerwony plus fotelik maxi cosi cabrio i baza do auta isofix-z wyglądu bardzo mi się podoba :)
Fibi a jaki kolor Mutsy bierzesz pod uwagę?
 
Do góry