reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka butelka?

reklama
Hm...widocznie mialam inne podejście, bo wcale nie uważałam, że "butelka w domu musi być" , w koncu to XXI w. i po butelkę- w razie potrzeby- nie trzeba się wyprawiac 2 tygodnie konno do miasta ;).
A tak nawiasem mówiąc, to my MNÓSTWO butelek Avent ze smoczkami dostalismy w różnych "pakietach powitalnych"- ze szpitala itp.
Z Avent kupiłam potem laktator , więc buteleczki się przydały , bo pasowały :)
 
Hm...widocznie mialam inne podejście, bo wcale nie uważałam, że "butelka w domu musi być" , w koncu to XXI w. i po butelkę- w razie potrzeby- nie trzeba się wyprawiac 2 tygodnie konno do miasta ;).
A tak nawiasem mówiąc, to my MNÓSTWO butelek Avent ze smoczkami dostalismy w różnych "pakietach powitalnych"- ze szpitala itp.
Z Avent kupiłam potem laktator , więc buteleczki się przydały , bo pasowały :)
Niby tak ,ale nad rodzajem butelki warto pomyśleć wcześniej a nie przy sklepowej polce ,ja tez robiąc wyprawke kupilam butelkę ,która się niespodziewanie przydała jak wyladowalam ze starszym dzieckiem w szpitalu ,mój miesięczny maluch który został w domu odrazu mógł mieć podane mleczko ,a butelka wcześniej przetestowania do herbatki z kopru włoskiego wiec wiedziałam ze będzie ssal
 
No dwa tygodnie konno to nie ale do miasta już owszem, u mnie jest jeden sklep gdzie jest mydło i powidło, a ja lubie przemyślane zakupy i lubie kupować osobiście.
Ja ze szpitala dostałam tylko kilka broszurek i pakiet komplikacji gratis.

Pola 06 robot za 350 zł?
 
No popatrz, niezły nawet, a zadowolona jesteś z niego, daje radę? bo ja mam sokowirówkę która nie daje rady przetrzeć marchwi więc patrzę na dobry silnik żeby znów nie zrobić super inwestycji...
 
reklama
Do góry