reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką spacerówkę wybrać?

Haha..u mnie koniec tematu spacerówek. Zaszłam sobie dzis przypadkiem do malego sklepiku w Bytomiu....patrzę - stoi Maclaren XT szary....a pani na to, że ostatni i już nie będą prowadzić sprzedazy tych wózków a tego chca się pozbyć...no i kupiłam jednak poniżej tysiaka.....
 
reklama
Haha..u mnie koniec tematu spacerówek. Zaszłam sobie dzis przypadkiem do malego sklepiku w Bytomiu....patrzę - stoi Maclaren XT szary....a pani na to, że ostatni i już nie będą prowadzić sprzedazy tych wózków a tego chca się pozbyć...no i kupiłam jednak poniżej tysiaka.....

Gratuluję zakupu :tak: Jak pojeździsz to napisz jak się sprawuje :tak:
 
Dziewczyny PP Pliko jest fajny, ładny wizualnie, ale on w ogóle nie podbija, pod krawężnik z 1,5 rocznym dzieckiem nie da sie podjechac no i cięzko się go pcha trzeba miec siły jak wół zeby go popchać. Z małym dzieckiem jest ok ale juz z półtoraroczniakiem to masakra wózek się nie nadaje dla dla większych dzieci. Moja koleżanka go miała jak jej córka skończyła 1,5 roku i go sprzedała bo nie dawała rady teraz kupiła Mac Questa jest mega zdowolona.

Ja nie mam problemów z prowadzeniem tego wózeczka, a jestem nie za dużą kobietką. Dodam tylko, że czasami na podest stawiam swoją dwu letnią siostrzenice i też wózek się lekko prowadzi. Wcześniej miałam xlandera i w porównaniu z PP3 wypada słabo.
 
W porównaniu do maclarena to PP się bardzo cięzko pcha i podbija w macu wystarczy lekko przechylić rączki i wózek jest na krawężniku, w PP bez kopnięcia w podest ( przy dużym dziecku) to jest nie wykonalne. Ja też się zastanawiałm między PP Pliko a Maclarenem xlr po przejechaniu nawet po sklepie różnica w prowadzeniu obu wózków jest kolosalna, z dużą przewaga dla maclarena, choć wizualnie bardziej podobał mi się PP, ale nie wygląd był dla mnie najważniejszy a wygoda dziecka ale też i moja. Choć na pewno PP też mają dużo zalet.
Myszor a ty bedziesz szcześliwą kobietą bo maclarenki to naprawdę ekstra wózeczki wg mnie mercedesy klasy S wśród wózków, gratuluję zakupu
 
jasne..po jednym spacerze już jestem zadowolona....ale furka fajna z maclarena, a wykonanie pierwsza klasa..no i nawet moja 4,5 letnia córcia się w nim zmieściła bez problemu...cud miód...
tez mi sie podbały wizualnie inne ale ten mac jest rewelka!
 
W porównaniu do maclarena to PP się bardzo cięzko pcha i podbija w macu wystarczy lekko przechylić rączki i wózek jest na krawężniku, w PP bez kopnięcia w podest ( przy dużym dziecku) to jest nie wykonalne. Ja też się zastanawiałm między PP Pliko a Maclarenem xlr po przejechaniu nawet po sklepie różnica w prowadzeniu obu wózków jest kolosalna, z dużą przewaga dla maclarena, choć wizualnie bardziej podobał mi się PP, ale nie wygląd był dla mnie najważniejszy a wygoda dziecka ale też i moja. Choć na pewno PP też mają dużo zalet.
Myszor a ty bedziesz szcześliwą kobietą bo maclarenki to naprawdę ekstra wózeczki wg mnie mercedesy klasy S wśród wózków, gratuluję zakupu

Widać każdy chwali to co ma:-)Rozbrajaja mnie tylko komentarze osób który wózkiem nie jeździły(ewentualnie raz kiedyś) a mają najwięcej do powiedzenia.
 
No ale w sklepie tez można coś niecos ocenić...no wiesz, ja oglądałam Maclarena i PP Pliko w sklepie i Mac wypadł lepiej, bo był lżejszy, poręczniejszy , duzo mniejszy po zlożeniu. A reszta to wychodzi w praniu rzeczywiście. I jak córka starsza była juz większa, pk 2.roku życia, chciało sie mieć jak najmniejszy i najlżejszy wózek i w to akurat wierzę, że ten PP jest wtedy kłodą, dlatego myślałam wstepnie o tym Si, bo on tez taki leciutki i fajny.
 
Widać każdy chwali to co ma:-)Rozbrajaja mnie tylko komentarze osób który wózkiem nie jeździły(ewentualnie raz kiedyś) a mają najwięcej do powiedzenia.
Moja bardzo bliska przyjaciółka jeździła tym wózkiem, owszem była z niego bardzo zadowolona dopóki dziecko było małe, ale im większe dziecko tym mniejszy komfort,często chodziłyśmy na spacery razem i widziałam jak się męczyła najbardziej przy podbijaniu, teraz Iza kupiła dla swojego synka maclarena i powiedziała ze odżyła, więc chyba ma coś do powiedzenia. I ja zawsze bede radziła, tym którzy się wahają między wyborem PP a Mac ten drugi, chyba , że kogoś stać co roku zmieniać wózki.
 
reklama
Do góry