reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką spacerówkę wybrać?

Witam Wszystkich na forum:) A ile kosztuje wspomniana przez Ciebie spacerówka? Bo każdy podczas zakupu wózka zwraca uwage także na cenę,nie ukrywajmy że jest to istotny element.
 
reklama
podbijam temat, bo bedziemy na wiosnę zmieniac wozek i szczerze mowiac to najbardziej podoba mi się quinny zapp, ale nie wiem jak sie nim jeździ, moze ktos tutaj ma?
 
Ja akurat nie pomogę bo nie miałam styczności z wózkami tej firmy,ale poczekajmy na dalsze wypowiedzi ze strony Użytkowniczek na forum,może ktoś będzie wiedział coś więcej.
 
Ja miałam Quinny Zapp jest super bo wszędzie wjedzie, bardzo go lubiłam i do tego fajnie wyglada ale szybko zaczynaja grzechotac kolka i najpierw was slychac a potem widać ;) a druga rzecz to, ze nawet torebki cięższej czy reklamówki bie powiesisz na rączkę bo wózek jest mało stabilny. Ja polecam Maclaren xt mam go teraz dla drugiej corki i jest świetny i jestem pewna ze pojeździ w nim jeszcze jakieś dziecko bo wózek jest niedozajechania ;)
 
W takim razie mamy już jedną pozytywną opinię,oby tak dalej:) Poza tym też minęło trochę czasu więc może zdecydowałaś się już na ta spacerówkę lub inny model? Czekamy na Twoją odpowiedź.
 
siostra ma ale ten najnowszy quinny zapp xtra 2, jeżdzilam nim wiele razy, bo czesto gesto zajmuje sie jej synkiem, a ona moim, wiadomo, pomagamy sobie:) jest lekki to na pewno, ma siedzisko rozkladane, kola sa skrętne, material nie blaknie, nie wiem czy prala go juz, to nie powiem czy sie dobrze pierze, ale ogolnie wozek zgrabny i poreczny
 
ja też wszędzie dookoła słysze same dobre opinie na temat wózków Quinny. Każdy, kto go ma, to sobie chwali :-)
 
Autorka w dalszym ciągu milczy i na dobrą sprawę nie wiemy na jaki wózek pał wybór,zarówno Quinny jak i Maxi Cosi czy Coneco to bardzo ciekawe propozycje w podobnym budżecie.
 
My kupiliśmy spacerówka JETTE i jesteśmy zadowoleni, ale się zdenerwowałam ostatnio bo znalazłam ją o wiele tańszą na limango https://www.limango.pl/ bo mają rabat. A mamy - spacerówka "Jazz" w kolorze czarno-białym taka właśnie jak na stornie. dobrego wyboru!:-)
 
reklama
Mnie się bardzo podoba Chicco Urban - jest to spacerówka, ale taka w stronę wielofunkcyjnego - z opcją łatwego przerobienia siedzenia na gondolę. Moja siostra właśnie kupiła dla mojej przyszłej siostrzenicy :-) i miałam okazję wypróbować na moim Michasiu - dzieciak siedzi wygodnie, wóz super się prowadzi, składa się do całkiem przyzwoitych rozmiarów. Wózek jest standardowo czarny, ale dobierasz sobie do niego Color Pack, czyli zestaw dodatków w wybranym kolorze. Mają nawet odrębne wersje na lato i na zimę (z mufką na wózek!! - nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje) i można sobie odmieniać wygląd wózka bez mega wydatków. Podoba mi się... już mi się znudził mój stary Michasiowy wóz....
 
Do góry