reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka wanienka?

no ja tez mysle ze wanienka profilowana jest do d--- ale ta co nam sie Izka podoba nie jest profilowana tylko zwykla. Hamaczek zawsze mozna zdjac... a swoja droga przeciez mozesz przewrocic dzidziusia na brzuszek i tak samo umyc plecki... Ja tam nie wiem ale juz sie nakapalam maluszkow dosc ze wiem iz z ta wanienka czy bez sobie poradze:tak: z tym ze ta wanienka mnie sie podoba i wyglada mi na praktyczna wiec za ta cene napewno sprobuje. No chyba ze pojade ja ogladac i wtedy cos wynajde co mi sie nie podoba...
 
reklama
mamy tu wspaniałą wielość poglądów i każda z was ma troche racji, to ja pomysle jak znaleźć złoty środek:D jak coś wymyslę to dam znac :-D
 
Asylan dobrze prawisz...:-) Ja tez chcialam taka wymyslna wanienke-i cale szczescie ze nie kupilam bo tylko szkoda kasy-my szybko przeszlismy na duza wanne i tylko byl potem problem gdzie upchnac wanienke-a jak bym jeszcze te wszystkie stelaze miala....:szok: Szkoda tylko na to kasy...Lepiej w cos innego zainwestowac...:tak:
 
Ja wybrałam wanienkę bardzo starannie i po zapoznaniu się z poglądami wielu osób.
Jak czytam że to co wybrałam jest DO DUPY to jakoś odechciewa mi się pisać jakie argumenty za tym przemawiały. :-(

Udanych wyborów.
 
Efilo Glowa do gory! To co jest do D.... dla jednej osoby, jest wspanialym rozwiazaniem dla drugiej hehehe. Tak juz jest.
poprostu sluchaj glosu wewnetrznego ;-) Bo inaczej sie nie da hehehe

Pozdrawiam ,
Ani
 
Słucham głosu wewnętrznego Anni
I on mi mówi że mimo że wiem że wanienka Fisher Price nie jest optymalnym wyborem to nie napisałabym że jest do dupy. EoT
 
Ja Wam tylko powiem jedno. Ja dokonałam złego wyboru przy Weronisi, i będę się z nim bujać i teraz, bo wanienkę wciąż mam. Otóż wydawało nam się, że większe to lepsze. W rezultacie kupiliśmy wanienkę ogromną, którą najpierw trzeba było wypełniać litrami wody, a potem to wynieść i wylać. Ufff... W rezultacie, ponieważ Młoda była kąpana na stole w pokoju, to nachetaliśmy się ze Staruszkiem jak dzikie osły wynosząc tę wannę żeby wodę wylać. W rezultacie Weronika miała 2 miesiące jak się zaczęłam kąpać razem z Nią w dużej wannie. Ja wchodziłam, a Tata ją podawał. Dużą pomocą był dla nas tzw. delfinek, czyli takie plastikowe ustrojstwo na przyssawkach, na którym kładłam pieluszkę, a w tym maleństwo. Dziecko sobie spokojnie "półsiedziało", woda sięgała do odpowiedniego poziomu, a dzidzia machała zachwycona łapkami i nóżkami. No a ja się nie bałam że mi się wyślizgnie czy coś.
Dlatego te z Was, które nie mają miejsca na stelaże, podpórki czy inne takie rzeczy, a muszą z konieczności myć dziecko w pokoju na stole czy łóżku, niech raczej pomyślą o wanienkach w nieco mniejszych rozmiarach.:-)
 
reklama
Dziewczyny SPOKOJNIE!!! Przeciez wiadomo ze tu jestesmy by dzielic sie opiniami, co dla jednej jest dobre dla innej niekoniecznie. Ja akurat mialam przyjemnosc wyprobowania wanienki takiej z mnostwem "podparc" "zakamarkow" itd i dlatego dla mnie sie nie nadaje. Poprostu jest niewygodna i nieurzyteczna jak dla mnie ale przeciez to nie znaczy ze ktos inny nie powie ze jest super. Ja akurat zgadzam sie ze zdaniem Dzagud, wanienka za duza nie jest poreczna ale tez nie chcesz by byla za mala czyli z wszystkim trzeba umiec wyposrodkowac i wybrac co jest dla nas odpowiednie. Jak to mowia jeden woli corke drugi tesciowa!:-D
 
Do góry