reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Jaki fotelik samochodowy wybrać?

NikaMD

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Mój synek ma wprawdzie pół roczku, ale pozwoliłam sobie napisać tutaj, bo Wy drogie mamy i tatusiowie macie pewnie już w tej kwestii doświadczenie. Chodzi o dobry fotelik samochodowy, od 9 kg w górę. Nie wiem jeszcze czy taki do 18 czy 36 kg. Napiszcie jakie macie i czy je polecacie. My dużo podróżujemy, zależy mi na tym żeby w foteliku można było regulować oparcie, żeby dziecko mogło na półleżąco jechać. Jakie foteliki się Wam sprawdzają?

reklama

NikaMD

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dzięki za odpowiedź. Obejrzymy napewno! Pozdrawiam i czekam na kolejne sprawdzone foteliki.

emimart

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam! Nam bardzo się sprawdził Deltim "Mały podróżnik", 9-36kg, ma regulację położenia i bardzo dobrze dzieciom się w nim drzemało podczas jazdy samochodem. Jest praktycznie niezniszczalny, nasz jest użytkowany przez druga córcię i wygląda jak nowy. Można prać poszycie w pralce mimo,ze producent zaleca czyszczenie mokra gąbką. Ja wyprałam w 40C , odwirowałam i wygląda jak nowy. Zarówno Emi jak i Niunia rozpoczęły jazdę w Deltimie, kiedy miały 6-7 miesiecy. Dość dobrze przedstawiono charakterystykę tego fotelika na stronie producenta www.deltim.com.pl/

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
ja porównywałam w sklepie deltima i ramatti i jednak ramatti ma większe odchylenie, dlatego wybralismy ten, ale już prawie mielismy kupowac deltima

NikaMD

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dziekuję wszystkim za wszelkie sugestie, my musimy się zdecydować na fotelik przed świętami, bo na święta czeka nas 300 km jazdy w jedna stronę. A nasz Michaś z nosidełka już wyrósł. Pozdrawiam serdecznie i jeśli ktoś ma inną propozycję co do fotelika to chętnie poczytam.

jola28

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Foteli juz kuiony?? Moze popatrz jeszcz w sklepach internetowych.. Wiem ze znajoma kupowała na AMKO dla dzieci i jest zadowlona z ceny.

agatron

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny ja zdecydowanie POLECAM fotelik BEBE CONFORT 9-18kg :-). Niestety nie znam nazwy modelu, bo pożyczyliśmy go od znajomych. Sprawdza się u nas rewelacyjnie już półtora roku! Ma płynna regulację odchylenia i właściwie w odchyleniu maksymalnym dziecko dosłownie leży, dzięki czemu nasz B zaczął wreszcie spać podczas podróży. Szkoda, że dopiero w okolicach swoich 1 urodzin.
Od urodzenia jeździł w foteliku PEG PEREGO model PRIMO VIAGGIO SIP, który owszem bardzo ładny, ale absolutnie do d...py :wściekła/y:, więc ODRADZAM. Mały w ogóle nie spał nawet podczas długich podróży, bo pozycja wymuszona przez fotelik była moim zdaniem zbyt pionowa.
Niedługo będziemy musieli zmienić fotelik na większy 15-36 lub 18-36 miesięcy, więc może coś doradzicie?

reklama

jus30

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Polecam Coneco Zenith 9-25 kg; Mamy go już dłuższy czas i uważam że jest bardzo wygodny dla dziecka :) :-)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry