reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na komunie ???

reklama
ja w tym roku mam 2 komunie-chrześnica męża dostanie rower:rofl2: jak za starych czasów!!ma już co prawda ale zniszczony i taką miała prośbę do nas-wiec problem z głowy!!na drugą komunie co prawda nie damy rady jechać:-(,ale kupie mojej siostrzenicy ładną pościel dla dziewczynek i na pewno będzie zadowolona !
 
dołaczam do grona kobietek nie wiedzacych co kupic???
ja mam komunię chrzesnicy i myslałam o aparacie cyfrowym albo o jakims fajnym zegrarku???? ale pomysł z posceilką faajny\

A tak na marginesie co proponujecie na 18 tkę ????MOje dwie chrzesnice obchodzą w tym roku i tu mam klops??
 
Ja jestem "zwolenniczką" telefonów, dwa razy już dawałam telefony i chyba to były udane prezenty. W tym roku planuję podobnie: chrześniak dostanie Nokie 5220, dogadałam się też z rodzicami w sprawie pokrywania rachunków - ma iśc w Mixie, i przez rok będę za nie płaciła.
Sam telefon nie wyszedł drogo, bo to raptem49 zł, oczywiście jesli dołozy się najtańszy mix przez rok wychodzi to więcej.
Telefon zamówiony u operatora(Orange), czekam na kuriera.
 
mój synuś ma w maju komunię i stworzył liste prezentów do wyboru moze to wam cos podpowie:
-mp4
-klocki lego (zestawy budowlane)
-rower górski
-komórka, zaznaczył nowa hiih bo zawsze używaną po mnie mial :tak:
-kaska ;) zbiera na wlasny koputer :)
 
jeżeli jesteś chrzestną do jej dziecka a ona do twojego to nie lepiej się umówić że kupicie dzieciakom symboliczny prezent do 100 zł? po co ty masz jej kupować teraz duży prezent jak potem dostaniesz coś podobnego?? Lepiej zaoszczędzić lub dołożyć do przyjęcia
 
reklama
Jeżeli dziecko nie posiada w domku, to można kupić hulajnogę, mikroskop, jakiś ciekawszy latawiec, rolki z kaskiem i ochraniaczami. Uważam, że lepsze są prezenty rozwijające intelektualnie lub fizycznie niż laptopy, komórki czy mp4 :baffled:.
 
Do góry