reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

  Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

  UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

  Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Jaki prezent na komunie ???

Dołączył(a)
13 Luty 2020
Postów
9
Rozwiązania
0
Teraz na Allegro, czy galeriach artystycznych jest pełno pomysłów na pamiątki. Ja nie lubię bezdusznej elektroniki, wolę gdy prezent nosi znamię idywidualizmu :) Ja bym się zastanowiła, czym interesuje się dziecko i dopasowała to, co kupię - np. jakieś wypasione kredki w walizce, jeśli ma zapędy artystyczne, albo jakiś sportowy sprzęt, jeśli coś trenuje etc. A reszta ewentualnie już do kopertki ;)
 
reklama
Dołączył(a)
10 Lipiec 2019
Postów
4
Rozwiązania
0
Być może zamiast pieniędz kupić w prezent kartę podarunkową np w giftmall na zakupy przez allegro a rodzice z dzieckiem niech wejdą razem w allegro i poszukają fajnego prezentu w kwocie karty?

Ale teraz jest taka sytuacja że chyba komunia będzie odwołana ( nie wiem na jaki czas....nikt nic nie wie..)
 
Do góry