reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na komunie ???

Wg mnie srebrny czy złoty łańcuszek są prezentami typowy symbolicznymi,a może warto podarować dziecku coś praktycznego z czego będzie zadowolone i co wykorzysta,zamiast stereotypowego łańcuszka,nie sądzisz? Nie twierdzę,ze to zły prezent,ale to taka moja refleksja:)
 
reklama
Tradycyjnie łańcuszek, zegarek, rower ;) Albo jeżeli wykształciły mu się już jakieś zainteresowania, to może coś czym się interesuje? Np. Jeżeli lubi składać modele, to jakiś model, którego nie ma ;)
 
Łańcuszek wydaje mi się takim niezbyt trafnym pomysłem na prezent dla dziecka,jeżeli już to warto pomyśleć o czymś praktycznym.np rower czy rolki to faktycznie bardzo ciekawy pomysł,każde dziecko będzie zadowolone z takiego prezentu.
 
mojej chrześnicy kupujemy rower. Może to nie jest super oryginalny prezent, ale na pewno przydatny. Sama dostałam rower na komunię i mam go do tej pory, mąż mój nie dostał i dopiero w tym roku sobie kupił swój pierwszy rower. Zamówimy na pewno przez internet, mąż kupował w sklepie Link do: Rowery Romet | internetowy sklep rowerowy Rowerzysta.pl i wyszło sporo taniej niż w stacjonarnym sklepie z rowerami, ale to mnie akurat nie dziwi. Sama też prowadzę sklep internetowy i wiem ile można zejść z ceny i tak na tym zarabiając, bo koszty prowadzenia i utrzymania zawsze będą mniejsze.
 
Teź mam ten problem, a czsu mało.Mamy na oku nowe rolki na allegro-radical dynamo za 400,gratis jest kask i ochraniacze.Sprawdzaliśmy w sklepie sportowym ponoć to dobra firma tylko w sklepie są za ok.1300, Jeszcze się wahamy ale taniej nic fajnego nie kupimy,Wyglądają solidnie, są ładne, regulacja 4 rozmiary , myślę źe mały będzie zachwycony , chyba bardziej niź z łańcuszka???
 
Pieniadze to bardzo zły pomysł na prezent komunijny. Na wesele jak najbardzieji ale nie na komunię. Dziecko jest jeszcze małe i nie będzie się z tego cieszylo. Bedzie mało poczucie tak jakby na komunię nie dostalo niczego. Moim zdaniem warto jest kupić prezent. Najlepiej coś co przyda się dziecku w przyszłości i coś co bedzie stanowiło dobrą pamiątkę.

My jakiś czas temu byliśmy na komunii u chrześniaka i mąż dał mu zegarek Certiny. Wprawdzie nałoży go dopiero za jakieś 7 lat bo jest to dorosły zegarek ale chłopczyk był bardzo z niego zadowolony.
zegarmistrz.com/Zegarki_Certina-k31-0--.html
 
Ostatnia edycja:
Moim zdaniem na pierwszą komunię świętą można śmiało kupić (w przypadku chłopca jak i dziewczynki) drona, zegarek, laptopa bądź rower. O ile dron to fajna zabawka i może mu sprawiać radość przez długi czas o tyle zegarek, laptop czy rower to prezent na długie lata ( o ile potrafi uszanować). Wszystko zależy od naszej sytuacji finansowej i od tego ile chcemy wydać.

Jakbyś się decydowała na zakup drona to warto poczytać na przykład ten poradnik. Wydatek nie jest jakiś mały więc lepiej mieć pewność, że pieniądze będą dobrze spożytkowane.
 
reklama
Do góry