reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na komunie ???

Jeju!Jestem przerazona tym co sie dzieje!Laptopy,komorki....Za rok te wszystkie sprzety beda przestarzale,poza tym zasatnawiam sie po co osmiolatkom wlasny komp czy wypasiona komorka?Moja corka dostanie na Pierwsza Komunie namiot i plecak turystyczny(uwielbia podrozowac i spac w namiocie).bedzie to skladkowy prezent od babc,dzidkow i chrzestnych.Chyba bym musiala na glowe upasc zeby narazac rodzine na koszty sprzetow komputerowych,komorek itp.Od nas dostanie trampoline ogrodowa,o ktorej marzy juz baaardzo dlugo.No i oczywiscie pamiatkowy album.
:-)
 
reklama
A ja bym założyła lokatę w banku i dała w prezencie - kiedyś się dawało książeczki mieszkaniowe - to był HIT - i elegancki prezent a teraz to lokata robi furorę - od razu nie roztrwoni kaski - nauczy cierpliwości a jakie zadowolenie będzie jak za kilka miesięcy na ferie wyciągnie kaskę i starczy na 5 dniowy pobyt w Alpach albo kup np. banknoty EUR i daj w kopercie to też jest fajne i też od razu kaski nie wyda.
 
Słuchajcie, a co myślicie o tym żeby dać dziecku, a konkretnie chłopcu na komunię np. kierownice do gier. Wiem, że to może niezbyt edukacyjny prezent, ale na pewno sprawi dzieciakowi radość, a poza tym inni juz zadbali o innego typu prezenty, wiec wydaje mi się, że ja mogę mu kupic cos takiego. Nawet taką jedną kierownicę znalazłam, z tracera, więc nie jest droga i prawdę mówiąc już jestem przekonana, żeby coś takiego kupić, ale jeszcze chciałabym wasze opinie usłyszeć.
 
Jeżeli dziecko pasjonuje się grami komputerowymi,a w szczególności kategorią wyściogową to kierownica będzie bardzo fajnym prezentem. Pomyśl takze o joysticku.
 
Jako matka chrzestna chcę dać w prezencie naszyjnik z imieniem.Widziałam fajne rzeczy w internecie. Zastanawiam się tylko nad kwotą jaką mam przeznaczyć na ten prezent....Nie wiem też czy wypada dać srebro czy to okazja tak szczególna ,że musi to być złoto..
 
reklama
Ja niedługo również idę na komunie i zamierzam podarować z tej okazji aparat cyfrowy. Zależało mi, żeby nie był on zbyt drogi i znalazłam odpowiedni model na magicznaplaneta.pl Pamiętam, że dawno temu sama dostałam taki prezent z tej okazji i byłam bardzo zadowolona.
 
Do góry