reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na roczek???

reklama
Niech to będzie prezent na lata, taka piękna pamiątka. Sprawdź sobie produkty Artess. To na prawdę nietypowe pamiątki zostające na lata. Mi najbardziej przypadła do gustu ta personalizowana biżuteria!! A dla dziewczynki to już w ogóle super sprawa. Rewelacja! Polecam tego typu prezent/pamiątkę.
 
Zabawki to delikatna sprawa, dziecko pobawi się chwile i rzuca w kąt, zwłaszcza jednoroczne bo je ciekawi co innego niż siedzenie w jednym miejscu ;)
 
tez bym zapytala rodziców, mysle, ze nie ma co sie wstydzic, lepiej kupic cos przydatnego, niz cos co wyladuje w kacie
 
Ja wolę sama decydować, rodzice powinni być zaskoczeni prezentem:) Ale zgadzam się co do alechrzest.pl, bo rzeczywiście mają tam wyjątkowe propozycje prezentów z okazji chrzcin. Jestem fanką wszelkich grawerowanych tabliczek, skarbonek itp.
 
miś zawsze zdaje egzamin
d5fc7061023497cf8524bfbbb200fff0a700fd49.jpg
 
reklama
Na roczek, to może jakaś większa fajna zabawka dla malucha? Typu stoliczek interaktywny? Moja córa dostała Grającą Bramkę z Chicco - i używa do dzisiaj, a ma 3 latka. Mój mąż też ją nadal uwielbia :D Po każdym golu jest melodia, dźwięki, światełka. Mozna wybierać różne tryby gry (np. rzuty karne). Fajna sprawa :)
Można myśleć tez o rowerku biegowym, ale na pewno trochę jeszcze poczeka nieużywany...
 
Do góry