reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki proszek dla noworodka?

Jakiego proszku uzywałyście dla noworodka?

  • Lovela

    Głosów: 2 40,0%
  • Dzidziuś

    Głosów: 1 20,0%
  • Jelp

    Głosów: 1 20,0%
  • Zwykłe proszki dla dorosłych

    Głosów: 1 20,0%
  • Płyn Bebi

    Głosów: 0 0,0%
  • Płatki mydlane

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja prałam najpierw w Lovelli, a teraz w Jelpie i z obu jestem tak samo zadowolona. Jelp chyba troszkę ładniej pachnie :-), ale i tak używałam i używam dodatkowo płynu do płukania Jelp , który naprawdę fajnie zmiękcza pranie :tak:
 
reklama
Witam,
Ja stosowałam proszek dzidziuś jest dobry,ale jest w małych opakowaniach i musiałam włączać dodatkowo w pralce intensywne płukanie co też wiąże się z kosztami:no:. A ten proszek dość słabo się wypłukiwał i moja malutka dostała kilka razy wysypki po całym ciałku i musiałam ją kąpać w takim roztworze nadmanganianu który odkaża ale i wysusza skórę. W tej chwili przez dłuższy czas używam Loveli i jestem bardzo zadowolona:-), dobrze się wypłukuje i jest w ekonomicznych opakowaniach.
 
ja na początku prałam w płatkach mydlanych,bo Ola miała uczulenie na wszelkie proszki do prania,nawet na Lovele,która podobno nie uczula.potem zaczełam prać w Jelpie,albo w Bobasie.
 
Ja piorę rzeczy dziecka w Dzidziusiu. Nie jest drogi a dobry i ładnie pachnie. Czasami w duzym opakowaniu jest też mydełko dla dziecka w postaci delfinka.
 
Cześć:-) ja osobiście używam Vizir sensitive do tego płyn do płukania też Vizir sensitve i jestem zadowolona:-) można ich używać do dziecięcych rzeczy:-) nie trzeba wydawać kupy kasy na specjalne proszki.Osobiście polecam:tak:

Od początku używaliśmy vizira, persila czy co tam akurat dla nas dorosłych w promocji kupiliśmy i nie było problemów.
Ja w dzieciństwie miałam straszliwą alergię na proszek jedyny dostępny wówczas do prania dla dzieci Cypisek i moje rzeczy prane były w zwykłym szarym mydle. Teraz to się nazywa biały jeleń :-D
 
Ja tez od poczatku pralam w Jelpie i jestem zadowolona.Raz zdarzylo mi sie wyprac w Vizirze i mala dostala pozniej jakiejs wysypki.
 
Ja używam proszku dzidziuś i dolewam płynu do płukania Jelp, a pranie nastawiam z dodatkową opcją płukania, żeby nic z detergentów nie zostało.
 
reklama
Do góry