reklama

Jaki proszek dla noworodka?

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez mamajasia, 26 Czerwiec 2007.

?

Jakiego proszku uzywałyście dla noworodka?

Poll closed 1 Lipiec 2007.
  1. Lovela

głosów: 2
    40,0%
  2. Dzidziuś

głosów: 1
    20,0%
  3. Jelp

20,0%
  4. Zwykłe proszki dla dorosłych

20,0%
  5. Płyn Bebi

głosów: 0
    0,0%
  6. Płatki mydlane

głosów: 0
    0,0%
  1. mamajasia

mamajasia Zaangażowana w BB

Proszę doświadczone mamy o poradę i podzielenie się swoimi opiniami na temat proszków dla noworodków. Ułatwi mi to podjęcie decyzji w zakupie, za co już teraz z góry serdecznie dziękuję!!!:-)

2. MargolciaK

MargolciaK Początkująca w BB

Cześć:-) ja osobiście używam Vizir sensitive do tego płyn do płukania też Vizir sensitve i jestem zadowolona:-) można ich używać do dziecięcych rzeczy:-) nie trzeba wydawać kupy kasy na specjalne proszki.Osobiście polecam:tak:

3. reklama
  4. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

Ja uzywam Loveli, ale byl czas ze uzylam vizir sensitive i bylam baaardzo zadowolona...niestety moj tata zapomnial o tym i kupil mi zapas loveli na jakies pol roku :-D:-D:-D i teraz nie mam wyboru

5. titlan

titlan Zaangażowana w BB

Używamy jelpa, ale używaliśmy go już przedtem, szczególnie prałam w nim pościel jak teściowa miała przyjechać, bo jest alergikiem i każdy inny proszek źle tolerowała. Maluszek nie ma nic przeciwko :-D

6. izuunia

izuunia Początkująca w BB

Witam
    mój synek ma 4 miesiące i od urodzenia używam proszku lovela.jest bardzo dobry.Maluszek nie ma po nim żadnej wysypki.wszystko jest ok

7. sewa

sewa mamuśka ;-)

Ja używałam loveli. Byłam bardzo zadowolona.

8. timka

timka Fanka BB :)

Proszek Lovela - polecam, dobrze pierze i ładnie pachnie :-)

9. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

Ja używałam dla mojej niuni do 10m_ca Loveli
    Teraz mogę prać w każdym proszku i niunie nic nie uczula.
    Ale do tego jeszcze dodaje płyny do płukania Lenor sensitive

10. reklama
  11. Dorrcia

Dorrcia Aktywna w BB

Witam!
    Ja piorę róznie razprałam "dzidziuś", Jelp, Lovella i niunii to nie przeszkadza,warto prać w tych proszkach dla niemowląt szczególnie dlatego,że jest coraz więcej alergików nie tylko malych.
    Pa;-)

12. Ja uzywam loveli,ale w plynie,ladnie pachnie i ubranka nie sa sztywne,nie trzeba dodatkowo plynu zmiekczajacego,pozdrawiam:-D

Poleć forum