reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rodzice wcześniaków

Przeczytałam ankietę ale sporo pytań i możliwych odpowiedzi zdecydowanie mnie zniechęciło np.
Jakich emocji doświadczyła/ł Pani/Pan w związku z narodzinami swojego przedwcześnie urodzonego dziecka i w czasie jego hospitalizacji?
i odpowiedzi radość, euforia ect... jak dla mnie dość nie na miejscu.
Zdecydowanie nie cieszyłam się z tego że moje dziecko urodziło się za wcześnie i cóż nie znam nikogo kto by się hm cieszy
ł:no:
 
reklama
Agss, to jest ankieta, ludzie różnie reaguję, więc może ktoś jednak potrafił się cieszyć? Ciekawe by było przeczytanie wyników takiej ankiety. Tylko, żeby pytanie były zadane prcyzyjniej..
Ale autorka milczy:(
 
Dziewczyny gdzieś już się natknęłam na podobne ankiety i okazuje się że osoby które piszą prośby o ich wypełnienie nie są wcale studentami tylko pracują dla różnych firm zbierających opinie i za każdą wypełnioną ankietę dostają pieniądze. Ja również wypełniłam ankietę tej Pani i poziom niektórych pytań mnie powalił a brak odzewu na maile i posty pod tym wątkiem tym bardziej utwierdzają mnie w przeświadczeniu ze dałam się nabić w butelkę.
 
Potwierdzam niestety. Ja równiez napisałam maila do tej Pani i gdyby rzeczywiscie była studentką to raczej powinno jej zależeć na uzyskaniu dokładnych wyników. U mnie też zero odzewu.
 
Do góry