reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

ja jakoś opinii nie poczytałam... zobaczymy "w praniu" jak będzie się sprawował :tak:
ale ten casual play to pewnie 2 razy droższy byłby - my zapłaciliśmy 700zł, i też nie uważam aby było super-tanio, ale z dużymi kółkami tańszych nie było :-(
 
reklama
Lilith - nie ma sprawy ślij mi na maila ten filmik - ale mozesz go też sama wkleić.
Kasiak - wiesz na co zwróciłam uwage, ze twoja córcia wygląda tak dorosło!!! I ma takie madre oczy :-)
 
Na a ja powoli rozglądam się za parasolką, założyłam wątek na ogólnym ale oczywiście odpowiedziałą mi tylko jedna majówka ;-) z tego wniosek taki: kto jak kto, ale majówki są najlepsze . Powielam więc ten wątek i dokładam jeszcze kilka nowych typów


Zastanawiam się nad kupnem nowego wózka spacerowego, chciałabym się zmieścić w przedziale cenowym ok 300 złotych. Czy może ktoś mi powie czym faktycznie różni się spacerówka od parasolki i co jest lepsze ??? Czy tacka na jedzenie jest niezbędna ? oto moje typy, proszę o ocenę

http://www.allegro.pl/item157869427_wozek_megg y_scout_nowoczesnosc_i_wygoda_hit_.html

http://www.allegro.pl/item158129177_baby_dream s_tiny_wysylka_0zl_9_x_supergratis_.html

http://www.allegro.pl/item158204595_wozek_spac erowy_pony_wysylka_0zl_7mega_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item159502615_nowy_wozek _spacerowy_50_ceny_francja_gratis_.html
 
-ewe wizualnie najbardziej podoba mi sie ostatni ale wydaje mi sie mało solidny a patrząc na polskie chodniki i drogi to musi być jednak mocny.
2 ma dużo funkcji 1 też ale nie ma regulowanego podnóżka a to chyba wazne:confused: Więc wychodzi mi 3 ale to moje zdanie.;-)
 
Oliwieczka ja mam łóżeczko turystyczne z Graco kupiliśmy bo bardzo dużo jeździmy i Julka śpi sobie w swoim łózeczku a nie na łóżkach tapczanach itp. Wozimy ze soba materac, pościel i jest super. Ja sobie bardzo chwalę jak Julka była maleńka to materac był wysoko podwieszony i miał wibrację więc Julka nauczyła sie sama zasypiać bez lulania teraz ma pozytywkę i też szybciutko usypia. Ja jestem bardzo zadowolona, jak masz jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem:-)
 
reklama
Kasiak my juz z mężem kupiliśmy łóżeczko turystyczne, ale bez wibracji bo sama nie wiedziałam czy to malenstwu nie zaszkodzi, ale za to mamy kołyskę. Do tego dokupilismy dodatkowo materacyk bo ten w kąplecie był bardzo twardy.Łóżeczko jest duże i ładnie wygląda :) ale musimy poczekać na maleństwo które juz niebawem przyjdzie na świat :-)
Dzieki za informacje bo sie tak zastanawiałam czy dokonalismy dobrego zakupu :)
 
Do góry