reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

sonko_a

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Na wątku "jaki wózek" jest tego tyle, że się nie łapię!
Zakładam więc wątek tylko dla nas majówk!
Na początku napewmo LILITH bedzie na nasze pytania odpoiadała i doświadczone macierzystwem "majki" oczywiście, ale z czasem i pierwiastki coś od siebie dorzucą

zapraszam!

reklama

sonko_a

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Siostra poleca kupić lekki wózek, spacerókę z wkładką dla noworodka albo byle jaką gondolę i pożądą spacerówkę
Moje pytanka
Bardzi podoba mi się Inglesina Max
http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_31_122_143&products_id=4009
:

składa się w parasolkę, ma podwójne wszystkie kółka i są większe niż w innych sacerówkach, można prowadzić jedną ręką bo nie ma rogów jak w wiekszości spacerówek, jest bardzo lekki - ponoć 6,5 kg.......i, co najważniejsze - ma przepiękną, uroczą, białą, pikowaną wkładkę zamiast godoli. Przrurocza - akurat na czerwcowo-wrześniowr spacery.
1. Ko wie czy w tych wszystkich sklepach intyrntowych to z model Max sprzedają w wersji głęboko-spacerowej?
2. Jak bedzie się sprawdzała spacerówka zimą? Czy dzidziurodzonej w maju nie bedzie za zimno? Czy nie bedzie za ciasno 5-10 m-cznej dzidzi opadulone kocykami w takim wózku?
3. czy ma wystarczająco dobry amor? Czy wogóle go ma?
4. czy nie kopie się w ózek odczas chania jak sie zdarza w niektórych parasolkach?
no i w ogóle prosze o jakieś uwagi na temat tego wózka :p

5. Jaki wózek jest do inglesiny max podobny?

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
my mamy bardzo malo do wyboru!bo po pierwsze mamy w bloku 2 windy a po drugie najwazniejsze by wozek mial fotelik!bedzie idealny na maj/czerwiec:)
my sie decydujemy pomiedzy Implastem 4 Xl driver , Mutsy , lub Mikrus Alu Sprint tylko wiem ze ten ponoc czesto sie psuje! :)
wazne by mialo dobre zaiweszenie (najlepiej regulowane) , latwo sie skladalo itd , bylo ciche i moglabym wymieniac i wymieniac:)
Co do Inglesiny per pego itp wozkow to ja nam sie nie podobaja ze wzgledu na wyglad i np kosz:( ale co prawda sa lekkie!!to zalezy tez ile chce sie wydac pieniedzy i co w wozku ma byc najwaznijesze!

hihi ja troszke juz o tym wiem bo juz przed ciaza z mezusiem wybieralam i sie zastanawialam:):)
www.implast.pl[url] tu mozna zobaczyc naszego faworyta:)

Gadget

MAJOWA MAMA 06` Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
cześć, Lilith a skąd wiesz że Mikrusy sie psują, ja bym się chciała zamierzyć na ten wózek ale mało jest info w necie od urzytkowniczek i nie spotkałam się z żadnymi doświadczeniamina ten temat.

Rozwiązania
0
widze ,ze nie tylko ja buszuje w neciku za wszystkim w tym za wózkami dla maleństwa.

Wejdzcie na :) www.gazeta.pl tam na FORUM i w forach prywatnych jest o wózkach:):) duzo inf

i tez w gazecie jak wpiszecie w wyszukiwarke :wózki to sie sporo postó pojawi:):):)

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
Gadget bo na jakims forum mi dziewczyny mowily!
no i trzeba popytac wprost mam i w roznych sklepach!!:)

Rozwiązania
0
zobaczcie sobie TUTEK polska firma ,ceny super, po mojemu zgrabny
Kolezanka z Niemiec sobie po taki przyjezdza!:) bo akurat w Nowym Saczu jest sklep i bardzo sie jej spodobał

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
Wsumie na Maxi Plus tez patrzylismy ale on niema skretnej osi :(:( Tak wiec ja zostaje przy Mutsy lub Implascie:)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry