reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2006r.' rozpoczęty przez sonko_a, 24 Październik 2005.

1. sonko_a

sonko_a Zaciekawiona BB

Na wątku "jaki wózek" jest tego tyle, że się nie łapię!
    Zakładam więc wątek tylko dla nas majówk!
    Na początku napewmo LILITH bedzie na nasze pytania odpoiadała i doświadczone macierzystwem "majki" oczywiście, ale z czasem i pierwiastki coś od siebie dorzucą

zapraszam!

2. sonko_a

sonko_a Zaciekawiona BB

Siostra poleca kupić lekki wózek, spacerókę z wkładką dla noworodka albo byle jaką gondolę i pożądą spacerówkę
    Moje pytanka
    Bardzi podoba mi się Inglesina Max
    http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_31_122_143&products_id=4009
    :

składa się w parasolkę, ma podwójne wszystkie kółka i są większe niż w innych sacerówkach, można prowadzić jedną ręką bo nie ma rogów jak w wiekszości spacerówek, jest bardzo lekki - ponoć 6,5 kg.......i, co najważniejsze - ma przepiękną, uroczą, białą, pikowaną wkładkę zamiast godoli. Przrurocza - akurat na czerwcowo-wrześniowr spacery.
    1. Ko wie czy w tych wszystkich sklepach intyrntowych to z model Max sprzedają w wersji głęboko-spacerowej?
    2. Jak bedzie się sprawdzała spacerówka zimą? Czy dzidziurodzonej w maju nie bedzie za zimno? Czy nie bedzie za ciasno 5-10 m-cznej dzidzi opadulone kocykami w takim wózku?
    3. czy ma wystarczająco dobry amor? Czy wogóle go ma?
    4. czy nie kopie się w ózek odczas chania jak sie zdarza w niektórych parasolkach?
    no i w ogóle prosze o jakieś uwagi na temat tego wózka :p

5. Jaki wózek jest do inglesiny max podobny?

3. reklama
  4. LILITH

LILITH Moderatorka

my mamy bardzo malo do wyboru!bo po pierwsze mamy w bloku 2 windy a po drugie najwazniejsze by wozek mial fotelik!bedzie idealny na maj/czerwiec:)
    my sie decydujemy pomiedzy Implastem 4 Xl driver , Mutsy , lub Mikrus Alu Sprint tylko wiem ze ten ponoc czesto sie psuje! :)
    wazne by mialo dobre zaiweszenie (najlepiej regulowane) , latwo sie skladalo itd , bylo ciche i moglabym wymieniac i wymieniac:)
    Co do Inglesiny per pego itp wozkow to ja nam sie nie podobaja ze wzgledu na wyglad i np kosz:( ale co prawda sa lekkie!!to zalezy tez ile chce sie wydac pieniedzy i co w wozku ma byc najwaznijesze!

hihi ja troszke juz o tym wiem bo juz przed ciaza z mezusiem wybieralam i sie zastanawialam:):)
    www.implast.pl[url] tu mozna zobaczyc naszego faworyta:)

5. Gadget

Gadget MAJOWA MAMA 06` Zadomowiona(y)

cześć, Lilith a skąd wiesz że Mikrusy sie psują, ja bym się chciała zamierzyć na ten wózek ale mało jest info w necie od urzytkowniczek i nie spotkałam się z żadnymi doświadczeniamina ten temat.

6. Aneczka-K-I

Aneczka-K-I Zaciekawiona BB

widze ,ze nie tylko ja buszuje w neciku za wszystkim w tym za wózkami dla maleństwa.

Wejdzcie na :) www.gazeta.pl tam na FORUM i w forach prywatnych jest o wózkach:):) duzo inf

i tez w gazecie jak wpiszecie w wyszukiwarke :wózki to sie sporo postó pojawi:):):)

7. LILITH

LILITH Moderatorka

Gadget bo na jakims forum mi dziewczyny mowily!
    no i trzeba popytac wprost mam i w roznych sklepach!!:)

8. Aneczka-K-I

Aneczka-K-I Zaciekawiona BB

zobaczcie sobie TUTEK polska firma ,ceny super, po mojemu zgrabny
    Kolezanka z Niemiec sobie po taki przyjezdza!:) bo akurat w Nowym Saczu jest sklep i bardzo sie jej spodobał

9. LILITH

LILITH Moderatorka

Wsumie na Maxi Plus tez patrzylismy ale on niema skretnej osi :(:( Tak wiec ja zostaje przy Mutsy lub Implascie:)

10. reklama
  11. gosiek289

gosiek289 MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Ja tak bardzio się jeszcze nie rozglądąłam za wózkami. Ale podoba mi się taki jeden.
    Posiada gondolkę, spacerówkę i fotelik samochodowy i cena jest OK
    http://www.urwis.com.pl/deltim_fokus.html

12. LILITH

LILITH Moderatorka

Moja przyjaciolka ma ten wozek i bardzo go sobie chwali!!! :):)

Poleć forum