reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

reklama
głuszek - ten fotelik nie jest rozkładany - on jest na przesównych płozach. Pozycja do jakiej jest odchylany to coś pomiędzy fotelikiem samochodowym dla niemowląt a pozycją siedzącą. Dużym atutem jest, iż jest w tym foteliku b. dużo miejsca. Mój grubiutki MIrek ubrany w kurtkę z polaru ma sporo miejsac na machanie nóżkami i łapkami.
Do tej pory jeżdi w nim tyłem do kierunku jazdy ( ten fotelik ma taką opcję) i przynajmniej na zakretach i podczas ruszania i zatrzymywania głowa mu nie telepie do przodu.
Również ma regulowaną wysokość pasów.
Ja osobiście jestem zadowolona z niego - i jak bym musiał coś kupować - to bym go znowu kupiłą. Mój MIrek przesiadł się do nieego ja skończył 4 miesiące - bo w poprzednim się ne mieścił - i tak szczerze nie widziłąm w sklepach innego fotelika z możliwością jazdy do tyłu i taim odchyleniem.
Moim zdaniem - jeżeli masz możliwośc - powinnaśc go sobie obejrzeć w sklepie - gdyż jest to poważny zakup ( i jak się zdecydujesz ( a moim zdaniem warto) to albo kupić w sklepie lub przez internet - jak będzie taniej)
 
głuszek - my jak byliśmy w sklepie to oglądaliśmy ten co mamy i Peg-Perego. Cena mojego coś koło 600 a tamtego 1200 i co dziwe w moim wózku siedził spokojnie a w tym drogim jak go tylko wsadziłąm to darł się w niebogłosy( i tak co chwilkę go zmieniałam bo nie wiedziłam, który kupić - schemat darcia był wciaż ten sam). A więc firma wcale nie musi oznaczać wygody dla dziecka. Pod względem wizualnym oba niczym się nie różnią. A te graco - to tez mi się bardzo podoboją - szczególnie ten pierwszy.
A więc zalecam - szczególnie do spacerówek - wziąść malucha ze sobą i powsadzać do różnych - niech sam zadecyduje gdzie mu wygodnie. :tak:
Oleńka - bardzo fajny wózek
 
Super wam bobasy rosną, że aż w fotelikach się nie mieszczą:szok: . Moja mimo że jest długa to ma jeszcze sporo miejsca.

Z zakupem spacerówki wstrzymujemy się do wiosny. Na razie jeszcze jeździ w gondolce, a jak wyrośnie to w spacerówce od wielofunkcyjnego. A spacerówkę kupimy którąś z tych:
-Peg perego Pliko P3
-Inglesina Zippy
-Maclaren Techno XT
Wszystkie mają dobre opinie.

Oleńka ten sprint bardzo fajny i z tego co wiem mamy go sobie chwalą!
 
a my chcemy 3 kolowca...chcielismy qiunny ale wczoraj przeczytalam zle opinie o nim...niby hauck jaguar oki....moze wy jakis polecicie?
 
Reni tak patrzylismy na nie! ale cena faktycznie troche kosmiczna jak dla nas....a uzywanego raczej kupic sie nam nie uda....a czemu nie hauck?tu na forum wlasnie wyczytalam opienie ze jest fajny....oh juz sama nie wiem...straszny mam problem....
a na gazecie pojde zobaczyc co pisza ogolnei o wozkach...
dziekuje ci bardzo!
 
reklama
Ja mam to szczęście, że nie muszę nic kupować i jestem ogromnie zadowolona ze spacerówki, którą mam jeszcze po Karolinie (tylko niestety nie wiem jakiej firmy, muszę sprawdzić bo jest w bagażniku :-) ) Mimo wszystko jest ona chyba najlżejszym wózkiem (może ze 3-4kg), fajnie się prowadzi, szybko się składa i w życiu nie kupiłabym innego wózka. 5 lat temu kosztował 400zł i na tamte czasy to było sporo za wózek, ale jak widać opłacało się. Może nie jest super najnowocześniejszy, ale chyba nie to jest najważniejsze.
 
Do góry