reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Nawet skusiłabyś się kupić używkę na 5 miesięcznej gwarancji? Czy lepiej nówkę półkę niższy wózek taki jak balios s?
Poszukaj na grupie na fejsie, czasem sprzedają z dłuższa gwarancją. Ja się skusiłam na priama, ale nowego :) balios widziałam w sklepie i dla mnie to porażka jak szmata ten wózek wyglada...
 
reklama
Cześć :)
polecam Ci wózki od Kinder Prams - zakupiłam już jedną sztukę jakiś czas temu i moja koleżanka ostatnio na spacerze była pod wrażeniem tego jak te wózeczki wyglądają, ale też jaką mają jakość. Dla malucha sprawdza się świetnie, co więcej - rozmowa z konsultantami to prawdziwa przyjemność dla mamy, która spodziewa się dziecka. :) Przyjemnie i kulturalnie. Polecam! :tak:
 
Cześć :)
Macie może jakąś opinie na temat X-lander x-cite? Moj 7 miesięczny syn niestety wyrósł z gondoli, i poszukuje jakiejś spacerówki która nie zrobi mu krzywdy (jeszcze nie siedzi) i pomyślałam właśnie o x-cite (kubełkowe siedzisko). Mieszkamy w mieście więc trochę lżejszy wózek też by mi się przydał bo mój zestaw 3w1 to porażka.
 
Ja mam spacerówkę z coletto Nevia, bardzo fajny i użytkowy. Moja mała uwielbia spacery, więc użytkowany jest codziennie od miesięcy i jest bardzo wytrzymały. Córcia też nie narzeka :).
 
Witam. Jesteś tu nowa i jestem przyszłą mamą. Szukam wózka który sprawdzi się się w miejscach takich jak łąki... Wał przeciwpowodziowy...jezioro bo w takiej okolicy mieszkam. Czy któraś z mam mogłaby coś pomóc doradzić?
 
Hej, czy już się na coś zdecydowałaś? Ja niestety nie pomogę ale mam podobną okolice i sama się rozglądam za takim wózkiem :)
Witam. Jesteś tu nowa i jestem przyszłą mamą. Szukam wózka który sprawdzi się się w miejscach takich jak łąki... Wał przeciwpowodziowy...jezioro bo w takiej okolicy mieszkam. Czy któraś z mam mogłaby coś pomóc doradzić?
 
Hej, czy już się na coś zdecydowałaś? Ja niestety nie pomogę ale mam podobną okolice i sama się rozglądam za takim wózkiem :)
Hej.

Niestety dalej nic a termin ostatecznego wyboru zbliża się nie ublaganie. Kuzynka która niedawno urodziła poleciła mi Husky baby design. Byłam go ostatnio oglądać i prawdopodobnie na niego się zdecyduje.

Pozdrawiamy :)
 
Hej.

Niestety dalej nic a termin ostatecznego wyboru zbliża się nie ublaganie. Kuzynka która niedawno urodziła poleciła mi Husky baby design. Byłam go ostatnio oglądać i prawdopodobnie na niego się zdecyduje.

Pozdrawiamy :)
Hej, jestem tu nowa i też poszukuję wózka na "trudny" teren. Kuzynka ma Coletto Craft - mieszka na wsi i mówi że jej się super sprawdza bo gdy teren jest bardziej miękki to usztywnia sobie zawieszenie i już się dobrze prowadzi. A ma tam łąki i lasy. Teraz czytam o tym Husky i sama nie wiem co wybrać......
 
reklama
Hej, jestem tu nowa i też poszukuję wózka na "trudny" teren. Kuzynka ma Coletto Craft - mieszka na wsi i mówi że jej się super sprawdza bo gdy teren jest bardziej miękki to usztywnia sobie zawieszenie i już się dobrze prowadzi. A ma tam łąki i lasy. Teraz czytam o tym Husky i sama nie wiem co wybrać......


Hej. Ja wkoncu huskiego choć jeszcze nie próbowałam bo jeszcze nie czas :) ale wydaje się być całkiem fajny. Mam też tako Jumper GT i w nim podobają mi się amortyzatory ale ten wózek kupiłam żeby nie latać w domu z wózkiem Góra dół jakby trzeba było kolysac np w nocy 😂🤦🏻‍♀️
 
Do góry