reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka?

reklama
my zdecydowalismy sie w koncu na imie i junior bedzie nosil imie Tristan. w Polsce moze nie jest zbyt popularne a tutaj nie budzi sensacji, nic dziwnego i dobrze bo inaczej dzieci w szkole by sie pastwily - a dzieci potrafia byc okrutne. nie wiem za to co powiedza na Cyrylke hmmm. mam nadzieje ze zbyt dziwacznie to dla nich nie brzmi!
 
hej hej, zarejestrowalam sie, bo buszuje po necie i wyszukuje imionek dla dziecka. nie wiem jaka plec jeszcze ale tak dla orientacji szukam :)

wczesniej mialam juz praktycznie wybrane imie dla dziewczynki: KLARYSA .. normalnie cud miód - bardzo oryginalne i jakie ładne. ale ... mój mąż powiedział, że kojarzy mu się z ... "KLARENSEM" , jakims tanim winem. No to ja nie chcę by córka się mu kojarzyła później z jakims ... tanim winkiem :Wstyd:

Dla chlopczyka to juz się praktycznie zdecydowałam, że będzie to DOMINIK.

dla dziewczynki podoba mi się JULIA - ale za duuuużo ich jest własnie , NATALIA też ładne, ale też dużo koleżanek i znajomych ma, dlatego nie chciałabym powielać. Nie wiem czy w sumie się takim czymś kierować, ze np. kolezanka z podstawowki z która siedzialam w lawce ma córkę NATALIĘ, to moja córka jak tak będzie się nazywać, to będzie mi się przypominalo, że owa kolezanka ma córkę Natalię i ... wtedy nie będę się czuła bardziej oryginalna. Nie wiem, czy mądre mysleć przez taki pryzmat?

Jak sądzicie? :)
 
Nie wiem czy w sumie się takim czymś kierować, ze np. kolezanka z podstawowki z która siedzialam w lawce ma córkę NATALIĘ, to moja córka jak tak będzie się nazywać, to będzie mi się przypominalo, że owa kolezanka ma córkę Natalię i ... wtedy nie będę się czuła bardziej oryginalna. Nie wiem, czy mądre mysleć przez taki pryzmat?

Jak sądzicie? :)

Hmmmm....rozumiem, ze chcesz wybrac takie imie dla swojego DZIECKA, bys TY mogla czuc sie oryginalna?

Co ja o tym sadze? przez uprzejmosc nie napisze:-p
Moje propozycje oryginalne: corka - Kunegunda, syn - Twardostój. Oba w kalendarzu i niezbyt popularne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry