reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko wybrać?

Dołączył(a)
15 Listopad 2019
Postów
11
Dziewczyny, moj synek w wieku 4 miesiecy mial stwierdzoną nietolerancje disacharydow, od tamtej pory daje mu mleko modyfikowane Bebilon Pepti DHA. Synek ma teraz 8 miesiecy i chciałabym powoli wprowadzic mu mleko z laktoza i zobaczyc czy ta nietolerancja nadal jest. Jakie mleko polecacie wybrac w takiej sytuacji? :)
 
reklama
U mnie córka do 10 mca była na pepti, później przeszliśmy na zwykłe Bebiko o super tolerowała i wszystko było okej
 
Dziewczyny, moj synek w wieku 4 miesiecy mial stwierdzoną nietolerancje disacharydow, od tamtej pory daje mu mleko modyfikowane Bebilon Pepti DHA. Synek ma teraz 8 miesiecy i chciałabym powoli wprowadzic mu mleko z laktoza i zobaczyc czy ta nietolerancja nadal jest. Jakie mleko polecacie wybrac w takiej sytuacji? :)

My jesteśmy na mleku Baby Life, można je kupić sklep on-line babylife.pl
polecam
 
Dziewczyny, moj synek w wieku 4 miesiecy mial stwierdzoną nietolerancje disacharydow, od tamtej pory daje mu mleko modyfikowane Bebilon Pepti DHA. Synek ma teraz 8 miesiecy i chciałabym powoli wprowadzic mu mleko z laktoza i zobaczyc czy ta nietolerancja nadal jest. Jakie mleko polecacie wybrac w takiej sytuacji? :)


Uzywalam bebilon i hipp.
Niestety po bebilonie miala czesto zatwardzenia, i mieszalam bebilon z hipp combiotic.
Traz pije bebiko3.
Jestem bardzo zadowolona. Mala Je mleczko i nie ma zadbychh komplikacji. Kuouje dodatkowo omega 3 i vit d w kroplach.

Majac 4 miesiace mala uwielbiala hipp combiotik dla glodomorkow z racji wiekszej kalorycznosci(corka jest wczesniakiem), ale z dnia na dzien przestala je libic i odtravila mi je.
 
Ostatnia edycja:
Witam , my również używaliśmy tego mleczka i postanowiłam przejść na mleko Bebilon 2 . I jest super już żadnej nietolerancji nie było tylko córeczce posmakowało i co najważniejsze nic już jej nie dolegało 🙂 my polecamy jak najbardziej mleczko #Bebilon2
 
W szpitalu dostawała HiPP combiotic. Płakała bardzo. Zmieniłam na NAN optipro plus. Kupy były twarde, ale o niebo lepiej. Każde dziecko znosi inne mleko dobrze. Musisz próbować.
 
reklama
U nas z mlekiem też bywało różnie. Dlatego zdecydowaliśmy się na mleko bebilon2. Żadnych problemów, Oleńka przesypia lepiej noce,widać że jej smakuje no i oczywiście żadnych brzuszkowych kłopotów. ;) mleko ładnie pachnie co też jest dużym plusem dla nas rodzicow. polecamy. #bebilon2
 
Do góry