reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie Mleko

Witajcie :-)
Mam na imię Asia i dopiero co do Was dołączyłam.

Moja córa kończy trzy latka, ale jeszcze podaję mleko modyfikowane Nestle Junior, chociaż już od dawna pije też zwykłe. Z modyfikowanym jada rano kaszkę i płatki a ze zwykłego robię kakao, lane kluski na mleku, zupę dyniową itp.
Oczywiście na początku sprawdziłam czy nie ma jakiegoś uczulenie. Nic się nie działo przez trzy dni, więc zaczęła pić prawie codziennie ;-)
Myślę, że już niedługo przeżucę się na zwykłe, tylko zastanawiam się, które będzie najlepsze ;-) Jak na razie pije to samo co ja czyli Łaciate 2%.


Pozdrawiam
Asia i Natalka (13.02.04)
 
reklama
Witam
Ja karmiłam do 6 miesiąca, potem przeszliśmy na Nan. A gdy skończyła roczek to na Candie 1-3 latka. Narazie karmię ją Candią, chociaż w dzień pije kakao na zwykłym mleczku. Ogólnie jest zalecane aby zwykłe mleko już na stałe wprowadzić w 3 roku życia i chyba też tak zrobię.
 
Ja karmiłam do 7 m-ca, potem mleko Bebiko, a już jakoś od pół roku mleko łaciate 2% czyli grysiki, mleko z płatkami, samo mleczko na zimno też lubi, kakao mu nie bardzo smakuje :baffled:.
 
A orientujecie się może czy 2-latkowi można serwować mleko zwykłe, takie jak piją dorośli?? Kończy mi się zapas kaszek Bobovita mleczno-ryżowych i szukam jakiejś alternatywy..Znalazłam w sklepie zwykłą kaszkę ryżową i zastanawiam się z jakim mlekiem to serwować..Borys miał skazę białkową jako niemowlak, ale chyba z tego wyrósł. Jada jogurty i inne mleczne produkty..Jak myślicie? Zaryzykować czy podawać mleko ryżowe, które tutaj znalazłam...
Mleko krowie powinno się podawać po 3roku życia,tak podają poradniki żywieniowe.Natalce wyskoczyło uczulenie ale syn mojej koleżanki, 2latka,pije i nic mu nie jest.Mleko kozie jest ponoć bezpieczne,ja teraz je piję bo karmię.
 
Do góry