reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie są wasze 3 latki?

tak czytam wasze wypowiedzi i jakbym sama je pisała:sorry2:
Odkąd wróciłam z malutkim synkiem do domu starszy zaczął dosłownie demolkę w domu:-( Kłóci się jest płaczliwy krzykliwy- do tego strasznie stara się dominować nade mną:eek: w stosunku do brata jest kochany -daje buziaki, tuli :tak: tylko mi samej się od niego obrywa:eek:
poza tym taty nie toleruje dosłownie nic nie chce z M robić:-( a jak jest w pracy to ciągle za nim tęskni:eek:
czasem już głupieję:szok:
 
reklama
Hej dziewczyny nie wiem jak wasze szkraby, ale moju pil do niedawna jeszcze kaszke z butelki :no: rano i wieczorem. Ale pare dni temu sie zawzielam i odstawilam mu butelke. Pierwszy wieczor to byl koszmar bylam juz w stanie oddac mu butelke ale ostatkiem sil sie powstrzymalam. I jestem z siebie naprawde dumna bo od 5 dni moje dziecko nie pije juz z butelki :-) i nawet nie placze. Takze mysle ze chyba bardziej pil z przyzwyczajenia. Czasami wspomni o mleczku ale wtedy mowie mu ze mu zrobie do miseczki albo do kubka ale wtedy on nie chce :tak::tak:
 
Moja Ola pije kaszkę z butelki nawet 2x dziennie jak ma na to ochotę, nie zabieram jej tej przyjemności, w końcu ona to lubi :) Znam i starszaki pijące z butelki kaszkę.
 
HEJ DZIEWCZYNY!
Dopiero do mnie dotarlo ze ja juz tez jestem mama trzylatka(prawie):laugh2:

A wiec nasza pchla mala:
*ucieka na spacerach na maxa-a im glosniej sie dre tym dalej:baffled:
*nie ubiera sie sam ani nie je-moglby ale po co?"mama ty"
*bajki w tle musza byc(nie mowie ze sa caly czas ale on tak by chcial)
*czasem bawi sie ladnie sam ale na ogol jest:"mamus ty tez"
*jak mu zwracam uwage i mowie:"besiu sluchaj"-on :"ucham",jak mowie "uwazaj"-on "wazam"-i co to daje nic bo on i tak robi swoje:sorry2:
*jezdzi na trzykolowym rowerku-"sipko"(szybko)
*dalej pije mleko z butelki 2 razy dziennie:zawstydzona/y:
*jest przeslodki urwis-czasem bardzo mily,kochany i grzeczny, a czasem to masakra-tak daje popalic

czyli trzylatki tak maja haha
pozdrowionka dla wszystkich mam
 
witam mamusie:)
mój synek ma dopiero 2 i pół roku i troche sie boje tego co mnie czeka za jakiś czas!z tego co piszecie to się zmieni w niezłego łobuziaka!teraz jest raczej posłuszny i nie potrafi sie jesce wykłócać o swoje no i nie zadaje jesce tych irytujących pytań ''po co"i "dlaczego"!ale pewnie już wkrótce mnie toczeka!pozdrawiam
 
Witajcie . Moja mała nie potrafi za bardzo usiedzieć w jednym miejscu , wszędzie jej pełno:-) jak się czyms zajmie to po 5 min. juz robi cos innego.Przez okres wakacji praktycznie cały dzień spędzała na dworze(hustawki,rowerek,piaskownica i ciągłe bieganie) Chyba wszystkie dzieci w tym wieku tak szaleja . O zachowaniu to lepiej nic nie napiszę bo szkoda słów:tak:raz aniołek a zaraz diabełek wcielony .
Od września poszła do przedszkola i mam nadzieje że się troche uspokoi;-)
Aga82 nie pozwól dziecku tyle siedzieć przy telewizorze i komputerze bo popsuje oczka, ale to tylko moja sugestia, zrobisz co bedziesz chciała:-)
 
Moja córcia jest bardzo rozbrykaną trzylatką.Jest dzieckiem nadpobudliwym ,bardzo ruchliwym- nie posiedzi ani chwili spokojnie.Od 9 miesiąca życia nie pije z butelki.Karmiona była łyżeczką.Mleka nie pije prawie wogóle ale za to je obowiązkowo 2 razy dziennie kaszke z BOBOVITY. od ponad pól roku nie używamy wogóle pieluszek,nie ciągnie smoczka i mówi,że niunia jest duża.Jest bardzo rozgadanym dzieckiem,a teraz przechodzi tzw,wiek pytań.Na okrągło słysze tylko mamusi dlaczego to?.a dlaczego tamto,a po co?Czasami tak potrafi zamęczac tymi pytaniami,że hej.
 
Mój trzyletni Staś ma spokojne usposobienie. Wydaje mi się, że nie wyrośnie na rozrabiakę. Bardzo lubi, kiedy czytam mu bajki albo kiedy razem śpiewamy jego ulubione piosenki. Ostatnio spędza dużo czasu na rysowaniu czy malowaniu i w ogóle potrafi na dłużej skupić się na jednej czynności. Należy do cierpliwych, co myślę pomoże mu w przyszłości w nauce. Nie twierdzę oczywiście, że jest aniołkiem, bo jak każde dziecko i Staszek czasem lubi pobrykać.
 
reklama
madzia.7.77 fajnie, ze masz takie spokojne dziecko, ale.... poczytalam sobie Twoje posty i zastanawia mnie jedna rzecz....

Cytat:
Napisał madzia.7.77
Moja ośmioletnia Kasia chodzi już do drugiej klasy, trzyletni Staś poszedł w tym roku do przedszkola

Cytat:
Napisał madzia.7.77
Ja z kolei mam dwoje dzieci – 10-letnią Kasię i 3-letniego Stasia.

Zdecyduj sie ile lat maja Twoje dzieci :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry